Jump to content

Champions League 2011/2012


manager

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мислим да је Платинију резервисано место председника Барселоне, чим му истекне мандат, за све ове године урадио је више за Барсу него Меси.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

I još jedna utakmica barse posle koje je realan komentar "jesu oni cigani, ali su bili bolji". Ali dokle više bre? Što ne pobede jednom bez ciganisanja? cigani mrtvi španski... Ibro me razočarao koliko je nekako bio čudan, smiren previše, iako je namestio taj gol... tuga je bilo gledati onu igru milana... on se kao vraća na sredinu po loptu itd... odbrana se usrala, kao da igraju neki klinci protiv barse a ne matorci iskusni.

Link to comment
Share on other sites

alo bre ljudi pa sta je vama..milan je ukupno za 2 tekme imao 3 (tri) suta na gol protivnika!

pa kako da prodju jebem mu mater..cime? jeste penal djene djene, mogao je a i nije morao..u engleskoj bi mu se smejali (osim ako su u pitanju igraci manutda i hauard veb, on bi stoposto svirao)

pre par godina kada je celsi pokraden,barsa je prvi i jedini sut uputila u zaustavnom vremenu kad je iniesta dao gol...

Link to comment
Share on other sites

Stijo, molim te nemoj da lupaš i braniš te cigane

http://www.youtube.com/watch?v=DhYU_znLSRk&feature=youtu.be

Svaka čast njima za njihovo fudbalsko znanje, al su teška govna.

I kurac igraju najlepši fudbal kad svaku jaču tekmu kad daju gol kao i juče smaraju loptu za sve pare. Lep fudbal igra Dortmund koji nastavlja da napada i na 3, 4 -1 kao pre 2 nedelje protiv Kelna, a ne ovi papani

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

У праву си што се тиче ове текме, бољи тим је прошао, али кад погледаш на све ствари годинама уназад, фолирање + судијску помоћ, тешко је човеку да остане објективан, ја сам се опет изнервирао гледајући овај видео.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

pa ko tvrdi da su proshli zbog sudijskih gresaka? to ne mozemo da znamo; taj drugi penal mozda je bio odluchujuc u ovom porazu a mozhda i ne, ali to nije ni bitno - poenta je da su najgore cigansture i da sam se iznervirao kao konj gledajuci ih kako padaju juche i dave onu loptu.. mesi nije postojao drugo poluvreme uopshte.. a kad sam video inijestu koji je pao i krenuo da se hvata za nogu kao da ga je u najmanju ruku odnela skanija, tu sam se tek smorio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...