Jump to content

Kako kvalitetno sakriti IP?


[BMF]Psycho

Recommended Posts

Na Novom Zelandu je stupio na snagu zakon da provajderi mogu, a nekad i moraju da spijuniraju svoje musterije kako trose bandwidth. Znaci najbrutalnije narusavanje privatnosti. S obzirom da nam i naplacuju gigabajte (nema flat paketa), internet situacija je trenutno prilicno bedna.

Jel postoji neki nacin da sakrijem IP i skidam p2p bez straha? Da li je sigurnije skidati preko rapida, megauploada etc?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ovo što kaže Santa, njuz je šifrovan i pritom u download klijentu možeš da koristiš standardne portove kao što su POP3, HTTP i druge, tako da možeš jedino biti sumnjiv zbog toga što srčeš gigabajte u kontinuitetu, ali sadržaj ne mogu da ti provale niti da te cimaju po tom osnovu.

Link to comment
Share on other sites

Hvala lepo.

Posto sam nov u ovome, jel moze malo objasnjenja. Znaci Newz naplacuje koriscenje klijenta koji sakriva podatke koji se skidaju ili salju? Newsbin Pro da budem precizniji. Znaci ja i dalje placam internet ovde lokalno?

edut:

isto mi nije jasno odakle ja skidam fajlove koji se pojave tamo u search-u? skroz naskroz sam zbunjen sad ko pija a ko placa. I'm a noob [:(]

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...