Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da pojasnimo, Grci se čepe srpskim turistima tako što na tablama napišu ponudu na srpskom, međutim u malo lokala su nativni Srbi koji tu šljakaju preko leta, u većini slučajeva se radi o nekom google translate ili Obod Cetinje rečnik prevodu, pa ispadne smešno. Ovo "svinjski sveže" nam je postalo meme do kraja letovanja, npr. istuširaš se i onda si svinjski svež itd, ali kapiram da pošto fora ne sadrži aluzije na karanje i pušenje, onda nije smešna.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Gde ste kupili majice? ili ste sami štampali ??'

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

nisi nista malo smo caskali a ja pobegao sa svalerkom na prvi takt uzasne grupe goblini

ali to sa ucenjem mi nije jasno...sta kao 6 meseci moras da ucis jon stop? mislim jebemmumisa, nismo deca :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja iskreno nisam ni skapirao sta pise, ali ne mari, meni dosta da povremeno zezam nemketa i prozovem kojota. i da tripujem kako sam car jer nikad nisam ucio duze od dva tri sata u kontinuitetu, pa verujem da sam super mozak

omg super-mozak idealan kontrateg gren lanternu!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...