Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

http://www.hltv.org/news/12015-new-update-with-gameplay-changes

 

zanimljiva promena sto se tice bacanja bombi, na desni klik se bomba baca odmah ispred sebe, a na levi + desni nesto slicno onome sto je pre bio korak nazad + throw. a popravili su i deagle malo, ne deluje lose generalno

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

http://www.hltv.org/news/12015-new-update-with-gameplay-changes

 

zanimljiva promena sto se tice bacanja bombi, na desni klik se bomba baca odmah ispred sebe, a na levi + desni nesto slicno onome sto je pre bio korak nazad + throw. a popravili su i deagle malo, ne deluje lose generalno

 

+ AUG je mnoooooooogo bolji

  • Downvote (-1) 2

1970

Link to comment
Share on other sites

aug nije bolji,zapravo je gori,jer je sada chitersko OP oruzje.. zumiras i pucas rafal preko cele mape i ubijas kako hoces coveka..isto i sa komandom ili ti SG 553 kako vec...to ce nerfovati za sigurno...desert je sada previse precizan,na daljinu dajes glavu bolje nego kalasom ili sniperom..ovo sa bombama da mogu da se bace standardno na mouse1 , na srednje ostojanje mouse1+mouse2 ili na kratko odstojanje mouse2 , nije losha stvar,treba samo uci u stos sa time :-) Dosta dobro daje osecaj 1.6ice,iako je potpuno drugi mehanizam,jer mozes u povlacenju da spustis bombu ispod sebe kao sto si mogao u 1.6,a ne kao do sada sto si je bacao na mouse1 pa joj je trebalo dosta vremena da odskoci i pukne..sve u svemu cim smanje aug i SG 553,i malo taj dgl,bice dojaja u principu update :-)

ko ima problema sa FPS dropom,neka kuca u launch opcije

-threads 2/3/4 ( u zavisnosti dal ima procesor sa 2,3,4 jezgra itd itd )

 

npr ja imam i5 4430 , 4 jezgra..meni je -threads 4

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

pored nekih standardnih bagova koje ima igra pa moram da je restartujem ponekad, koji nisu preveliki problem, od juce mi se desava da mi kursor treperi dok sam u meniju, konstantno, pa ne mogu da kliknem na bilo sta na bilo kom mestu, nego npr. kad hocu da kliknem na 'find game' moram da klikcem svuda po njemu dok ne klikne u jednom trenutku, tako i za ostalo. to me najvise smara u buy meniju posto ne kupujem preko tastature, je l' se desava ovo jos nekom?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Јебига, усрали те апдејтом :D

Мени се то некада деси, али оно, изађем и уђем из игре и буде све нормално.. Некад' ни таб не могу да стиснем док не уђем поново у игру..



А како вам се чини овај нови "пиштољ" који су убацили?

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...