Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

upravo sam instalirao cs:go, malo sam ispao iz cele ove gaming price ... pa bi ste mogli da mi date neke dobre servere sa dobrom masom i dobrim adminima posto su ovi neki koje sam probao blagi ocaj

 

edit: blah sad videh community podforum... al ako ima neka dobra dusa da izdvoji neki server bio bih mu zahvalan :)

Edited by E jebes baku
  • Upvote (+1) 1

fml

Link to comment
Share on other sites

http://blog.counter-strike.net/index.php/2013/06/7149/

Neki delovi mape izgledaju ok(delovi koji su najmanje promenjeni:D),dok su neki tragicni.Najretardiranije je to sto su u valveu konacno provalili da su neke mape premale(Inferno banana moze jedna konzerva sardina hvala),i onda promene mapu za koju se ama bas niko nije zalio.Nadam se da se nece igrati nigde ova mapa.

Edited by riddium
  • Upvote (+1) 1

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

na zgubidanu sam ja u glavnom i uvek je puno, mada kvalitet igrača i nije iznad proseka nešto kao a admin tim koji je sačinjen od cod igrača i dozvoljavaju štekanje koje ne podnosim međutim ima i dobrih ljudi neću da grešim, ali bože moj, trenutno to nam je što nam je...

  • Upvote (+1) 1

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Poz,nov sam ovde i u cs-go,inace dugogodisnji igrac cs 1.6 no nebitno je to,zanima me gde da nadjem neki solidan cs-go dm server,ili neki pub,cisto malo da se ustosim u ovoj igri?Postavio sam ovo pitanje posto

na gametrackeru vidim ono tipa 2 servera koji imaju igrace,pritom je jedan od njih Zgubidani gde je ono klasicna pubcina :D,gde cak i ja noobina sabijem :P ...Inace trazio sam i u onom community searchu neke servere ,mada ni tamo nema nista...Gde normalni ljudi igraju ovu igru :)?

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...