Jump to content

Limbo


Recommended Posts

Ja sam igrao proteklih dana, ne puno ali koliko sam stigao i pređoh, nije nešto puno dugačka igra.

Oduševila me ta jednostavnost boja i oblika i uopšte što igra ono, može da se pika na Kindleu koliko nema boja :)) plus skoro i da nema ni muzike osim u trenucima kada je baš potrebna :)

Nego, ono što me zanima jeste, šta vi mislite da se dogodilo na kraju? Nisam puno tražio po netu kasnije, pošto me mrzelo, ali video sam da tamo isto ima više različitih teorija, a ja sam na fazon

da je samo klinja mrtav a da je seša živa

So? :)

Link to comment
Share on other sites

ali je klinac, ne misliš da je to možda isuviše "oštro" čak i ako bi bio direktno umešan u njihovo "stanje"? Ne znam na konto koje religije bismo mogli da dalje razvijamo tu teoriju, koja ima poentu jer igra ima taj "restart trip" ali u pitanju je klinja koji nema više od 7-8 godina. Ili možda misliš da nije ni klinja? :))

Link to comment
Share on other sites

Kako sam se usro kad je izleteo pauk na pocetku jebote :D

Inace je l' znate da ima kod onih merdevina dva totalno razlicita puta odnosno kao nivoa ? Jedan je kad se ide gore na merdevine, a drugi je kad se ode odmah ispod tih merdevina pravo u mrak, i onda je ceo chapter bukvalno u mraku sa onim testerama, vrlo zajebano. Inace ne kontam ovo na kraju sa devojkom. Posle ona scena u star meniju gde su kao dva mrtva tela i polomljene merdevine navodi me da pomislim da su se dechak i devojchica igrali pa da su zginuli oboje, i da je on sada u limbu zauvek.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam se puta štrecnuo to nije normalno. Ali poslednja četvrtina igre mi se ne dopada kao prve tri. Čak bih rekao da je igra za nijansu duža nego što bi trebalo, smorio sam se malo pred kraj, jer sam bio u fazonu, dokle bre više...

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam igrao proteklih dana, ne puno ali koliko sam stigao i pređoh, nije nešto puno dugačka igra.

Oduševila me ta jednostavnost boja i oblika i uopšte što igra ono, može da se pika na Kindleu koliko nema boja :)) plus skoro i da nema ni muzike osim u trenucima kada je baš potrebna :)

Nego, ono što me zanima jeste, šta vi mislite da se dogodilo na kraju? Nisam puno tražio po netu kasnije, pošto me mrzelo, ali video sam da tamo isto ima više različitih teorija, a ja sam na fazon

da je samo klinja mrtav a da je seša živa

So? :)

Ja kontam da je mali ziv..zbog toga sto njemu svetle oci.A sestra njegova(sta god)je mrtva.Ima interesantnih teorija,mada niko ne nagadja kako je mali usao u Limbo,i kako se uopste krece po njemu...Meni licno se jako dopada zbog toga sto je sve suva zagonetka od uvoda do prepreka pa sve do kraja.A sta bi posle?Stvarno nemam ideju,kontam da su oboje ostali unutra.

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

normalno, uvek može i tako, što je na kraju zanimljivo, jer ono, ti napraviš nešto, imaš osnovnu ideju, ne znaš gde bi je odveo, i posle gledaš interpretacije ljudi i na fazon si - "čoveče, oni su ovo bolje osmislili nego što bih ja ikada mogao" :)

Link to comment
Share on other sites

Misliš da je klinja upao da bi spasio sestru, ali je fejlovao i sad su oboje unutra "za vijek vijekova"?

Ako cemo realno,scenario bi tako trebao da se zavrsi.

Ali znas sta je kljuc(kontam)?

Secas se da izgubis komande kad joj se priblizis,i mali onda napravi par koraka sam dok ona nesto radi,i onda mali stane a ona se trzne.

Trzaj je definitvno neki simbol.

Ona je cula da je neko tu i trznula se.

Sta mislis?

Da se okrenula jel bi ga skontala?

Ja mislim : ne!

Mozda to samo duh malog luta po LIMBU,ne moze da komunicira sa ostalima.A?Moze i ta opcija?

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Predjoh je, simpa igra skrroz ali ništa specijalno, tako da ne znam otkud toliko razbacivanje ocenama i pohvalama po netu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Predjoh konacno, predzadnja zagonetka me drzala dugo u tri lepe (ono kad klizis niz krov).

Da budem iskren, ne znam sta bih dodao za kraj sto vec niste rekli. Kontam da igru treba preci jos jednom, u cugu, i fokusirati se na sve hintove.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...