Jump to content

MacBook


Diego

Recommended Posts

Model Name: MacBook

Model Identifier: MacBook2,1

Processor Name: Intel Core 2 Duo

Processor Speed: 2 GHz

Number Of Processors: 1

Total Number Of Cores: 2

L2 Cache: 4 MB

Memory: 1 GB

Bus Speed: 667 MHz

Boot ROM Version: MB21.00A5.B07

SMC Version (system): 1.13f3

Serial Number (system): 4H64714GWGQ

Hardware UUID: 00000000-0000-1000-8000-0017F23363FE

Sudden Motion Sensor:

State: Enabled

500gb hd

700e

kontakt 0631166906

img-20110805-00281.jpg

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam baš hteo da tako nešto napišem, ali bih onda smorio ovako divan topic :)

Ali realno, 700 evra za macbook 2,1 jeste dosta jaka cena, imho, na kraju krajeva za 1000 dobiješ nov macbook i to u domaćoj prodavnici.

Kad bih hteo takvu cenu dobiti ja bih pre išao kod nekih "fensera" ili narodnih pevača i tako to pa probao da im zavaljam kao "eee, vidi apple, ludilo" i to :) mada mu je tu problem što je crn :)

Link to comment
Share on other sites

ne bih inace smarao oko cene da nisam zainteresovan jer mi je to los fazon skroz, ali treba mi jedan obican macbook sada i ajde ako tvoj drugar odluci da unormali cifru, javi mi na pm posto trenutno ne mogu da ga kontaktiram na mob...a ovo je astronomija iskreno za taj model, nije cak ni blizu realnoj ceni...tako da, ti ga pitaj, pa javi u svakom slucaju ako bi da pregovara...;)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ne bih inace smarao oko cene da nisam zainteresovan jer mi je to los fazon skroz, ali treba mi jedan obican macbook sada i ajde ako tvoj drugar odluci da unormali cifru, javi mi na pm posto trenutno ne mogu da ga kontaktiram na mob...a ovo je astronomija iskreno za taj model, nije cak ni blizu realnoj ceni...tako da, ti ga pitaj, pa javi u svakom slucaju ako bi da pregovara...;)

treba ti po normalnoj ceni da bi ga ti zavalio za soma jura?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...