Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

dojaja ima tribala..

koji smor za rvp-a..ne znam, krivim i njega jer nije zeleo da bude lojalan i strpljiv a krivim i upravu koja nije zelela da se potrudi do maksimuma..ogroman udarac za klub..samo se nadam da ce arsen nesto smisliti i pazartiti neku poludostojnu zamenu..

a u koji god klub da predje dace 30 golova bar..

Link to comment
Share on other sites

sto da krivis upravu kad sledece sezone osvajamo?!Zinula mu bulja za pare i to je to.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a brate nudili su mu 175 000 nedeljno..to je 8.5 miliona godisnje..nek mu siti nudi i celih 12 miliona, koja je to razlika jebes ti to..ako si vec tolko bogat, ne cini razliku 3,4 miliona..a i on mi ne deluje kao lik koji gotivi kes nesto specijalno..nasri je arapin ciganin koji gotivi neonke na lambordziniju i najskuplje kupatilo u engleskoj..rvp mi deluje normalnije..pominju se psz i juve ali mislim da oni nemaju sanse za njega..jedino siti ili celzi ako je bas izdaja velika

i mislim da nam ovo rusi koncepciju, mada bih voleo da se varam..

Link to comment
Share on other sites

Brate, odlazi posle sezone gde je bas pokidao, tj. bio najbolji i kao odjednom mu smeta sto Arsenal nema tim/ambicije/sta je vec rekao, za trofeje i ostala sranja.

Sto nije otisao pre?

Ne pamtim kada je Arsenal usao ozbiljnije u prelazni rok, nego sada.

Naravno da mu je zinula bulja za pare.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

koje bre nasri ima ambicije

debelobutinaš najobičniji,fudbal igra samo zbog kinte,boli ga kurac i za repku i za sve

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

528023_454285877924579_1253006160_n.jpg

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sto da krivis upravu kad sledece sezone osvajamo?!Zinula mu bulja za pare i to je to.

Brate, odlazi posle sezone gde je bas pokidao, tj. bio najbolji i kao odjednom mu smeta sto Arsenal nema tim/ambicije/sta je vec rekao, za trofeje i ostala sranja.

Sto nije otisao pre?

Ne pamtim kada je Arsenal usao ozbiljnije u prelazni rok, nego sada.

Naravno da mu je zinula bulja za pare.

QFT!!!

To je hvala vengeru sto ga je uzeo kad je oteran iz fejnorda, jer se ponasao kao baloteli i dao mu sansu kad niko nije hteo.

Najobicnija slina 6 godina povredjen, odigra sezonu i po kako treba i ajmo. Bitno da se nije bunio i da je potpisao ugovor kad je bio na stakama.

Nek mu sad venger zajedno sa upravom uvali najmasniju kurcinu !!!

koliko god sve ovo licemerno zvucalo ipak je istina i ne moze se tako lako preci preko toga.

http://www.arsenal.com/news/news-archive/club-statement-robin-van-persie

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko ko igra u tom arsenalu,a da nije pička što se tiče odlaska?

Pobegli vam Anri, Adebajor, Nasri, Fabregas, RvP, sledeće godine će Ramsey i Wilshere ako bude nešto od njih i tako dalje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zaboravio si i keslija!

al dobro, mi bar nismo palili javno njihove dresove :>

pa kad glumite fensere, izgubili ste davno dušu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da li je iko zamerio(LOL) anriju? naravno da nije, odigrao je najbolje godine u klubu i casno otisao. Verovatno ne bi ni otisao, da se drugacije zavrsilo finale 2006.

A sto se tice vilsira, vreme ce pokazati.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Da li je iko zamerio(LOL) anriju? naravno da nije, odigrao je najbolje godine u klubu i casno otisao. Verovatno ne bi ni otisao, da se drugacije zavrsilo finale 2006.

A sto se tice vilsira, vreme ce pokazati.

Pa vi niste zamerili, ali nikad on zbog takvog poteza neće biti kalibar Gerrarda, Tottija i drugih koji su celu karijeru proveli u jednom klubu.

I takođe, za mene je umro posle tekme sa Irskom i postao jedan od najomraženijih fudbalera, uz Maradonu i slična goveda

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Naravno, na stranu fudbalsko znanje navedenih, ne samo ja da se slazem sa tobom, vec koliko sam ispratio situaciju i velika vecina navijaca. Lojalnost je jako retka trenutno u fudbalu, i ako ni pocemu drugom, vi(Liverpul i navijaci) mozete da budete ponosni sto imate takvog igraca. Ali trenutno su druge vrednosti(citaj pare) igracima bitne, i ne samo njima i ne samo u fudbalu, mada to je vec druga prica.

Secam se jednog intervjua Vengera, kada je spomenuo da su retki postali veliki igraci menjajuci vise klubova i jednostavno to je tako. Dzerard i Toti ce zauvek biti upamceni kao legende svojih klubova ne samo zbog igre, vec zato sto su ostali u njima kad je bilo najteze, a to je odlika i pravog navijaca, bodrice klub i kad je na dnu, a i kad je na vrhu.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Da li je iko zamerio(LOL) anriju?

da,ja sam.Tim prelaskom u Barselonu izjednacio mi se sa raznim Overmarsima(kojeg sam isto obozavao jer sam bio jako slican igrac njemu ko klinac :c ),Hlebovima....nastavi niz...

nije on jedini igrac na svetu tog kalibra koji je mogao da ostane bez lige sampiona,titule ili ne znam ni ja cega(a ako mu nije bilo lepo za vreme invinciblesa,onda ne znam kad je)...a da ne spominjem ponovo vec to sto ste ti i pera rekli za ruku protiv irske i slicne stvari...pa ja ne znam ko nije svrsavao na njega,pre neki dan sam sedeo sa caletom i cirkao pivo,i bas smo njega spomenuli,kad je moj cale,koji je gotivio tri i po igraca,rekao za njega kao "ja nijednog igraca u modernom fudbalu nisam obozavao kao njega,ali dzaba mu sada to sve"

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gruja drug

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da,ja sam.Tim prelaskom u Barselonu izjednacio mi se sa raznim Overmarsima(kojeg sam isto obozavao jer sam bio jako slican igrac njemu ko klinac :c ),Hlebovima....nastavi niz...

nije on jedini igrac na svetu tog kalibra koji je mogao da ostane bez lige sampiona,titule ili ne znam ni ja cega(a ako mu nije bilo lepo za vreme invinciblesa,onda ne znam kad je)...a da ne spominjem ponovo vec to sto ste ti i pera rekli za ruku protiv irske i slicne stvari...pa ja ne znam ko nije svrsavao na njega,pre neki dan sam sedeo sa caletom i cirkao pivo,i bas smo njega spomenuli,kad je moj cale,koji je gotivio tri i po igraca,rekao za njega kao "ja nijednog igraca u modernom fudbalu nisam obozavao kao njega,ali dzaba mu sada to sve"

yel_iamwithstupid.gif

Link to comment
Share on other sites

Naravno, na stranu fudbalsko znanje navedenih, ne samo ja da se slazem sa tobom, vec koliko sam ispratio situaciju i velika vecina navijaca. Lojalnost je jako retka trenutno u fudbalu, i ako ni pocemu drugom, vi(Liverpul i navijaci) mozete da budete ponosni sto imate takvog igraca. Ali trenutno su druge vrednosti(citaj pare) igracima bitne, i ne samo njima i ne samo u fudbalu, mada to je vec druga prica.

Secam se jednog intervjua Vengera, kada je spomenuo da su retki postali veliki igraci menjajuci vise klubova i jednostavno to je tako. Dzerard i Toti ce zauvek biti upamceni kao legende svojih klubova ne samo zbog igre, vec zato sto su ostali u njima kad je bilo najteze, a to je odlika i pravog navijaca, bodrice klub i kad je na dnu, a i kad je na vrhu.

Bufon,Del Pjero?

Link to comment
Share on other sites

malo je oftopik

Brazil name strong Olympic squad for London 2012

Goalkeepers: Rafael Cabral (Santos), Neto (Fiorentina)

Defenders: Marcelo (Real Madrid), Rafael (Manchester United), Danilo (Porto), Alex Sandro (Porto), Thiago Silva (AC Milan), Juan (Inter Milan), Bruno Uvini (Sao Paulo)

Midfielders: Romulo (Vasco da Gama), Ganso (Santos), Oscar (Internacional), Sandro (Tottenham Hotspur), Lucas (Sao Paulo)

Forwards: Neymar (Santos), Alexandre Pato (AC Milan), Leandro Damiao (Internacional), Hulk (Porto).

Replacements: Marquinhos (Corinthians), Giuliano (Dniepr/UKR), Cassemiro (Sao Paulo), Gabriel (AC Milan/ITA)

ocu da kazem da ce englezi opet izduvati :)

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...