Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

kojih pola metra,bio je za korak,no to i nije toliko bitno,ceo mancester je posisao kurcinu,srecna nam nova godina:)

i da

TimCahill-header-tackle-ground-Everton-1325439092h.gif

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koliko su fino igrali prvo poluvreme, toliko jadno su odigrali drugo. opet sudija jadan, prejadan. verovatno je veliku ulogu odigrao umor, ali to ne moze biti izgovor za onako bednu igru u drugom. Ne pamtim kad je scesni napravio kiks na utakmici(lazem pamtim, finale karling kupa), a ne dva. Iako je imao par super odbrana, nisam navikao da vidim njega kako pliva na prekidima.

Nije mi jasno kako je onaj linijski moron video da je ruiz u ofsajdu, jebote bar metar blize golu je bio koscijelni!?

meni je ovo sasvim cist penal, cist kontakt u 16. tako je rekao i nevil na poluvremenu.

http://arsenalist.com/video/?id=xnegnm

ovo ni sam nisam siguran, ali opet senderos ga je gurnuo bukvalno.

http://arsenalist.com/video/?id=xnehmq

Section 4.1 in FA rule book: Arsenal thou shall never get a penalty!

[roflmao]

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

dosao od drugara i vidim da su vengerovi puleni posisali masan k, jebote da li je mogla bolje poceti nova godina :D

Jos mi je draze ako su ih sudije ponovo zajebale :D

dosao od drugara i vidim da su vengerovi puleni posisali masan k, jebote da li je mogla bolje poceti nova godina :D

Jos mi je draze ako su ih sudije ponovo zajebale :D

a sta vama nije bilo drago sto je siti izgubio ili ste morali ispasti pametni?

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Sube, sto se spustas na nivo lika, koji isproziva bivsu misicu da ne zna kad je bio ww2, a napise "ne zna" zajedno...

ili jos gore, na nivo kome

sto se Arsenala tice, zasluzeno su izgubili, sramno drugo poluvreme, penale im ne bih dao, ali ni Djuruu drugi zuti

bice lepa pegla za 3/4 mesto, mislim da su prva dva mesta rezervisana za Mancester

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja se samo nadam da ce totenhem imati snage da se ukljuci u borbu za titulu,ali borba za 3-4 ce svejedno biti paklena:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno zasto su onda nosili majice one, ispadne da su sad priznali da ga je ovaj vredjao na rasnoj osnovi.

Ili pak nece da se zale, zato sto mogu da mu produze kaznu?

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...