Jump to content

Drugari treba mi pomoc :)


Recommended Posts

Drugari ako neko od vas zna kako treba da glasi pismo preporuke za neki posao, trebam da uzmem neku preporuku ali covek koji treba da mi je da rekao mi je da mu donesem sve ispisano on ce da udari pecat i potpis,a ja pajgla pojma nemam kako treba da zvuci.

Ako je neko od vas nekada pisao ili dobijao preporuku sa posla a zna kako ide text dosta bi mi pomogao.

Poz :)

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

To je bukvalno jedan kraći pisani panegirik u kome u naj-najkraćim crtama treba izneti svoje pozitivno mišljenje o kandidatu u okviru onoga za šta se preporučuje, dakle nema nikakve posebne forme.

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, ovaj savke ... to je jedan kraći panegirik, kao da svi znaju šta je panegirik :))

A pismo preporuke nije ništa komplikovano, kao što kaže savke, bukvalno ide individualno.

Tipa

Uzevši u obzir izuzetne kvalitete mladog Unkinda, koji se pokazao kao vredan i radan saradnik u našoj kompaniji, preporučujem ga za glavnog admina na vašem Counter Strike serveru.

I onda nakon toga - Unkind je sposoban mladi čovek koji svojim talentom i umećem doprinosi razvoju svake kompanije u kojoj radi a nesebičnost na radnom mestu oduvek je omogućavala čiterima da ne budu banovani.

u svakom slučaju, najveće proseravanje koje možeš da izmisliš, e to ti je pismo preporuke :)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, ovaj savke ... to je jedan kraći panegirik, kao da svi znaju šta je panegirik :))

A pismo preporuke nije ništa komplikovano, kao što kaže savke, bukvalno ide individualno.

Tipa

Uzevši u obzir izuzetne kvalitete mladog Unkinda, koji se pokazao kao vredan i radan saradnik u našoj kompaniji, preporučujem ga za glavnog admina na vašem Counter Strike serveru.

I onda nakon toga - Unkind je sposoban mladi čovek koji svojim talentom i umećem doprinosi razvoju svake kompanije u kojoj radi a nesebičnost na radnom mestu oduvek je omogućavala čiterima da ne budu banovani.

u svakom slučaju, najveće proseravanje koje možeš da izmisliš, e to ti je pismo preporuke :)

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Deki jos da izgledas ko ova riba prolazis 100% :tf:[:X]

Koja riba brate moj,kao ova sa protinog linka? :D

@laki,prota,savke: Hvala drugari, probacu da iskombinujem neshto od ovoga sto ste ostavili :)

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Mislim da niko nije ni mislio da je za CS ... no izvinjavam se ako sam uneo zabunu :)

A za to na brodu onda nisam siguran ni koliko tu preporuku zapravo neko čita. Zanimaće njih ovako dal' si podoban da budeš tamo i šta znaš da radiš.

Link to comment
Share on other sites

Ma opusteno laki nisam ni pomislio da si ozbiljan za tekst o cs-u :DD

Mada i to sto kazes nije to mnogo bitno,ali opet je neophodno ,traze to jbg,zato se i cimam da nadjem, taman da mogu da ubacim u to u cv bice mi lakse da dobijem taj posao :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...