Jump to content

Amy Winehouse 14.09.1983 – 23.07.2011


Recommended Posts

Završena je obdukcija tela Ejmi Vajnhaus, ali će uzrok smrti do daljeg ostati nepoznat!

Kako je "Miror" objavio na svom sajtu, pred tribunalom za sudsku medicinu u Londonu održano je dvominutno ročište na kojem je patolog Šeron Daf podnela izveštaj da je obdukcija završena i da su uzeti uzorci za toksikološke i mikroskopske analize.

- Policija je ispitala mesto (smrti) i nije našla ništa sumnjivo - rekla je Šeron Daf.

Porodici Ejmi Vajnhaus je potom dozvoljeno da preuzme telo radi sahrane.

Sledeće ročište pred tribunalom za sudsku medicinu zakazano je za tek 26. oktobar.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

U brate koji sam debil :))) A sinoć mi je tako logično delovalo to što sam napisao tj. "slagale se cifre" :)

Podsetih se na ovo, pa evo ga -

:))

A kad smo kod karata i ebay-a, jel mogu gruja ili paja da skrenu pažnju svojim novinarima da se upoznaju sa tim kako se biduje na ebay-u pošto:

Karta sa njenog koncerta u Beogradu, koji je ispostavilo se bio Ejmin poslednji, ponuđena je na sajtu e-bay po početnoj ceni od 500 funti, a sada već košta 1.000 funti. Na tom sajtu zasad nema ponuda.

Ovo ne samo da je kontradiktorna izjava, a drugo 500 funti je početna cena a 1000 je ako hoćeš odmah da kupiš bez licitacije.

Link to comment
Share on other sites

bio sam u blizini ejmine kuće danas, pa sam svratio i okinuo nekoliko fotki

ima dosta ljudi koji bleje, piju pivo i odaju poštu, šta god to značilo. uglavnom se slikaju pored imena ulice.

tabla za ulicu koja vodi do camden square-a, gde je živela ejmi. većina tabli u kraju je ispisana.

img_4921.jpg

ograda na kojoj ljudi ostavljaju poruke, cveće, pivo, cigarete i pale sveće

img_4924.jpg

ograda njene gajbe

img_4928.jpg

turisti se slikaju, ima i novinara, a indijac čuvar ne da da se ulazi

img_4932.jpg

img_4935.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...