Jump to content

Ping Internet Provajdera za CS 1.6


reAd*

Recommended Posts

Pozdrav, imam 1 pitanje, naime imao sam kablovski internet ( privatnik ) koji nije valjao nista , cim padne kisa meni ping 300 , 2-3 dana je dobar moze da se igra normalno radi, pa posle 2-3 dana ne moze da se igra, nisam mogao da otvorim Pocetnu stranicu Mozile... teske sam muke vodio godinu i kusur dana sa tim internetom, Onda sam prestao da igram cs, sada zelim da se vratim, Jel je za CS i dobar ping Bitniji UPLOAD ili DOWNLOAD? Cuo sam da , sto je veci upload to je manji ping?

Edited by Performance
Link to comment
Share on other sites

potreban je neki minimum protoka, posle je isto (nemacki serveri 30-50ms, domaci 5-20ms)

uzmi normalan net (sbb,adsl - kontam da su sad svi paketi dovoljni za cs), podesi rejtove (rate 25000, cl_cmdrate 101, cl_updaterate 101, ex_interp 0.01) i osveti urosa!

someday a real rain will come and wash all this scum off the streets

Link to comment
Share on other sites

potreban je neki minimum protoka, posle je isto (nemacki serveri 30-50ms, domaci 5-20ms)

uzmi normalan net (sbb,adsl - kontam da su sad svi paketi dovoljni za cs), podesi rejtove (rate 25000, cl_cmdrate 101, cl_updaterate 101, ex_interp 0.01) i osveti urosa!

U pravu si svi su dovolji, ali ja delim net sa burazerom, a on ne igra cs niti bilo kakve zahtevne igrice preko neta, Jel se meni smanjuje moj protok ako on tamo skida sa neta nesto ili bleji na fejsu?

Link to comment
Share on other sites

je l' moguce da pitas da li se tebi smanjuje protok ako neko koristi internet preko istog kabla

Pa brate ne razumem se u te stvari, tako da ako neko ne zna, ti kao mod bi trebalo da mu objasnis, a ne da pametujes i da postujes bez veze nesto ... :/

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja da ovde nema pravog odgovora, svi dolaze sa namerom da budze postove, ccc Zar je moguce da ste jos uvek u tom klinackom fazonu :) pogledajte mene 2 godine na forumu 30 postova ;) bruke rur-a :D :P

Edited by Performance
Link to comment
Share on other sites

čekaj jesi ti nečiji alt ili kako :)

niko ovde ne budži postove, ali ovo poslednje što si pitao je stvarno čista logika, tj odsustvo iste :c

i ne znam kako možeš da spomeneš klinački fazon sa tim avatarom, it makes no sense

someday a real rain will come and wash all this scum off the streets

Link to comment
Share on other sites

čekaj jesi ti nečiji alt ili kako :)

niko ovde ne budži postove, ali ovo poslednje što si pitao je stvarno čista logika, tj odsustvo iste :c

i ne znam kako možeš da spomeneš klinački fazon sa tim avatarom, it makes no sense

Ti prepoznajes klince preko avatara?

Recicu ti koliko imam godina, 20 god imam,

Zasto se ljudi sprdaju na ovoj temi?

Zasto postuju nebuloze , nebitne stvari?

Ako sam otvorio temu , zelim da mi neko pomogne, a ne da mi spominju jabuke, i ostalo...

Otvorio sam temu sa nadom da cu procitati neki koristan post, Ali od toga nista izgleda, Jos ce zbog Spamera tema biti zakljucana i sta posle?

Edited by Performance
Link to comment
Share on other sites

ljudi se sprdaju na ovoj temi zato što su ti pitanja nebulozna (prvo pitanje su nekako izdržali da se ne sprdaju - ali kod drugog je bilo jače od njih), znači ne nestručna nego nebulozna

mogao si da potrošiš pola sata izguglaš šta je upload a šta ping, verovao ili ne ti si najveći spamer na sopstvenoj temi :D

a da, i sprdaju se jer ti je i avatar nebulozan :/

someday a real rain will come and wash all this scum off the streets

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko ovde spamer onda si to ti ;)

Posts:103

Joined:14-May 11

Za mesec ipo dana si Napravio 103 posta,

Ja za 2 godine Ili 730 dana , napravio 36 postova.

A sto se tice Avatara, nebulozan je za tebe, i za jos dosta ljudi na ovom forumu, ali ja to postujem, nisu svi u fazonu u kom sam ja , kao sto je meni nebulozan tvoj avatar, ali ja cutim i ne dizem pasinu na topiku...

Nemam nameru da se raspravljam sa tobom toliko od mene...

@Krycek , Tako je brate , ne razumeju kakva je situacija ! :/

Edited by Performance
Link to comment
Share on other sites

okej evo da budemo ozbiljni :

Ping ne zavisi od uploada. Ping zavisi od odaljenosti i broja hopova, no nebitno

Manji ping tj bolje ce ti cs raditi na cable nego adsl, zbog tehnologije same.

I adsl i kablovska su sad kod nas super i radice ti ok.

Upload ti je vazan kao i download zbog protoka podataka. meni je nekad super radilo i sa 256/64 na ptt kablu. Posto sada svaki paket ima sigurnih 128k uploada, radice ti kanteri korektno za kojeg god ADSL/kabl provajdera da se odlucis.

Opet, ja ti preporucujem da uzmes kablovvski ako mozes, imao sam ptt, sada sbb i igre koje su zavisne od konstatno kvalitetnog rotoka i :niskog pinga: su bolje radile na cable netu.

Od adsla, imao sam telekom

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...