Jump to content

Facebook chat i notifications


exile

Recommended Posts

Guglao sam 2 sata da probam da nadjem reshenje za ovo, ali jednostavno NEMA

pa reko da vidim da li je ovde mozda neko imao slican problem...

Pre par dana na Chrome-u mi fb odjednom poludeo, ne mogu da saljem preko chat-a vishe od jedne rechenice, jednostavno ne stize osobi kojoj saljem

Moram da udjem u messages,pa tamo da kucam, a ako hocu da procitam sta je ta osoba odgovorila moram da idem na refresh stalno da bi mi pokazao

Uzasno je, isto tako se desava i sa notifikacijama, celu fb stranicu moram da refresh-ujem da bi mogao da uopste vidim nove

E sad , probao sam sa sve onim clear cookies, i ostala cuda, isto se desava.

- Probao sam sa Firefox-om, IE-om, i ovim chrome-om, ista stvar.

- Probao sa mac-ovog ff-a, safarija, chrome-a, isto sve.

Znaci da je problem verovatno u mom fb acc-u..

Sam od sebe je krenuo da to radi, nista nije pre toga bilo instalirano, jednostavno je tako odlepio.

Sta raditi ?

Link to comment
Share on other sites

Ako imas novi fb chat conversation gde ti sve sa chat windowa salje i u inbox,onda dok oni ne rese to mozes samo da se jebes...

Meni od kako sam slucajno upalio to sranje fb pobrljavio nacisto,nekad posle jedne recenice chat sam ode na offline i ne mozes da ga upalis.

Kladim se da je sve do njih i njihovog kodovanja Fba...

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

- Probao sam sa Firefox-om, IE-om, i ovim chrome-om, ista stvar.

- Probao sa mac-ovog ff-a, safarija, chrome-a, isto sve.

probaj sa operom :tf:

ozbiljno sad, meni preko opere radi normalno sve :D

Edited by CBETA

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

I koji kur** oni pamte moj chat? Kako ja da iskljucim da mi pamti chat kao poruke? Mislim, jebote, niti sam to trazio niti me je neko pitao da li hocu.

Jos jedna paranoja: Dodao sam ponovo neke drugare koji su bili obrisani davno (2006), kad mi se pojave online, kad ukljucim chat, vidim sve sto smo kucali tada :(

sere stvarno fejs,

Link to comment
Share on other sites

Pa to je novi feature na chatu na koji se svi zivi zale , a ne moze da se iskljuci sto je najgore.

Debilizam sto se mene tice , btw koliko sam ja citao svi ce na kraju imati taj update , nekima automatski prebaci ,

dok se neki kao ja zajebu i ukljuce sami. Ako imate kvadrat izmedju X i onog zelenog kruga (tj polumeseca kad ste neaktivni)

u levom donjem uglu na chat windowu ne klikcite na njega ni slucajno jer se tako aktivira ta dosadna i nepotrebna opcija.

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...