Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Moram jebeni umnjak da vadim, sjeban sam 3 dana, kao otek'o itd, nemogu kod mog doktora pre ponedeljka, jel ima nesto da radi u subotu sem mazestika i ove druge na vracaru, da valja a da nije privatno dal zna iko?

ova druga je Stomatološka sluzba Doma Zdravlja Vračar, jel ima neko iskustva sa njima i Mazestikom, cuo sam dosta kritika negativnih za Mazestik...

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Aj da se i ja oglasim kad vec postoji topic. Od nedavno sam poceo da osecam bolove u prostati, pogotovo zimi, kad je hladno. Bas neugodno i nece da ode. Primetio sam i da se budim ujutru oko 6-7 jer moram da pisam. Jel moguce da vec u 30toj to krece da labavi? Jel ima nesto sto pomaze osim onih klasicnih tableta sto ima u apoteci (dosta su skupe)?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Doktore, imam temperaturu 38,6. Nije mi nos zapusen, ne boli me grlo, jedino sto osecam je umor (spavao sam 8 sati i probudio se takav umoran). Jutros mi je bilo malo muka pa me zanima da li je moguce da mi je stomak stao pa me sve ovo jebe ili sam trudan ili je mozda nesto trece.

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Dule ja imam pulmonarnu sarkoidozu, vec nekoliko godina izgleda (lecim se poslednje dve). Sve analize krvi su mi ok, sem kalcijuma koji je na minimumu minimuma (imam hipokalkemiju od pronison-a i od sarkoidoze). Pijem dnevno sigurno 1-2 litra jogurta/mleka i jedem dosta sira, pijem i Ideos - circa 5 puta nedeljno. Sta jos da radim/uzimam da ne padnem jednom negde i dobijem frakture na svih 206 kostiju?

Link to comment
Share on other sites

Dule ja imam pulmonarnu sarkoidozu, vec nekoliko godina izgleda (lecim se poslednje dve). Sve analize krvi su mi ok, sem kalcijuma koji je na minimumu minimuma (imam hipokalkemiju od pronison-a i od sarkoidoze). Pijem dnevno sigurno 1-2 litra jogurta/mleka i jedem dosta sira, pijem i Ideos - circa 5 puta nedeljno. Sta jos da radim/uzimam da ne padnem jednom negde i dobijem frakture na svih 206 kostiju?

konacno neko sa pravom bolesscu, a ne ovi sto se kilave za gluposti:)...dobar je ideos, piju ga ove babe sa osteoporozom:)...e sad ima i jacih lekova, al ne verujem da je tebi to potrebno...ali ipak se konsultuj sa tvojim specijalistom kod koga se lecis, ponesi mu rezultate pa ce ti reci ako treba jos nesto

@lale, mnogo visis kod babe, postao si hipohondar ko ovi penzioneri kod mene u ambulanti:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

konacno neko sa pravom bolesscu, a ne ovi sto se kilave za gluposti:)...dobar je ideos, piju ga ove babe sa osteoporozom:)...e sad ima i jacih lekova, al ne verujem da je tebi to potrebno...ali ipak se konsultuj sa tvojim specijalistom kod koga se lecis, ponesi mu rezultate pa ce ti reci ako treba jos nesto

@lale, mnogo visis kod babe, postao si hipohondar ko ovi penzioneri kod mene u ambulanti:)

Hvala! :) Smorio sam topik izgleda, niko vise ne sme da se javi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...