Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Мој пик је на ''блејачки лимбо'':)

Узми тренирај нешто, али баш оно са радним навикама фазон, у пет у пет, руши се космос, а ти веџбаш:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Doktore pomagaj!

Vec mi godinama opada energija sve vise i vise. Konstantno maltene osecam umor/pospanost, tacnije malaksalost, tj jebeno sam uvenula, a ponekad mi se u roku od sekunde sloshi i nisam sposobna cak ni da govorim (bez preterivanja). A nikada maltene nisam u nekoj top formi.

Ovo je toliko frustrirajuce da ne mogu da opisem.

E sad evo vise info-a:

- 28 godina

- nisam skoro nikada bolesna/prehladjena

- nisam depresivna

- dobra mi je krvna slika

- sumnjali su mi u dva navrata na shtitnu zlezdu, vadila t3 i t4 al je kao bilo sve u redu

- nemam nikakvih drugih nekih zdravstvenih problema vrednih pomena

- spavam dovoljno

- hranim se ok (kuvam, voce povrce i tako to)

sta to moze biti i sta da radim???

Bavi se sportom. Meni je pomoglo.... i ne ocekuj da se to odmah popravi.. nego sigurno par meseci, pola godine.... jedan dan samo skapiras da se bolje osecas.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Hvala! Mislila sam svakako da pocnem da se bavim nekim sportom ali iskreno mislim da nije samo do toga.

Eto ja sad i prvi put cujem za ta Tpo antitela niko mi nikad nije rekao, tako da provericu to cim pre a i videcu da uradim i intoleranciju na hranu, pa eto, nadam se da cu da se vratim da budem stara ja :*

oO

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zadnjih par nedelja počeo da me boli zglob leve ruke pri savijanju, obelezio sam na slici gde tačno. bol osećam samo u toj tački i to kad savijem šaku ka napred ili nazad, a boli samo sa gornje strane. bol nije strašan ali je počeo jako da me nervira.

left-hand.jpg

probao sam da mažem koječime i ne pomaže baš, čak ni kad onako rotiram zglob kao pri zagrevanju nema promena, boli pa boli.

ima li mi leka ili sam gotov?

drkam desnom rukom btw.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Ako drkaš desnom rukom, pretpostavljam da pucaš iz vazdušare takođe desnom rukom. Što znači da dok pucaš, vazdužaru pridržavaš levom, problematičnom rukom. Prilikom pucanja dolazi do vibracija (ovo ti znaš bolje od mene), što nakon par godina svakodnevnog pucanja može izazvati bol upravo u delu šake koji si ti označio. Dakle, rešenje tvog problema je: iskuliraj sa vazdušraom par nedelja, ali ni tada bol neće nestati u potpunosti, kao ni tvoja želja za pucanjem. Ako ništa drugo, posle par nedelja pauze pucaćeš sa više želje i elana!

Link to comment
Share on other sites

Imam kao neku ogrebotinu iza desnog uha velicine malo veceg zrna pasulja i obnavlja se posle svakog tusiranja.

Problem je sto nemam pojma ni kada ni kako sam je dobio, i pocinje vec opasno da me brine...

Kad se tek istusiram izgleda kao da me je neko poderao noktom a kroz dan dva se stvori kao neka siva krasta i tako sve ponovo...

Dule pomoc pls.

inb4 prestani da se tusiras i pocni da cistis usi...

Link to comment
Share on other sites

prekontrolisala sam anti tpo antitela u redu su

sta sad???

pa posto je sve ok, a nemas dete koje mora da cuvas, pravac grad na usvinjavanje \o/

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Пре једно месец дана био сам на некој блеји, попило се мало више шљиве па се не сећам шта се издешавало све, али углавном сам се пробудио са поломљеним ноктом на ножном палцу. Испрва је мало био плав, а сад је цео помодрео.

Е сад ми није јасно шта се даље дешава. Хоће ли се то повући или шта?

Link to comment
Share on other sites

ne tushira se cho'ek svaki dan bre! :D

pa da, tusiram se svaki 2-3 dan, ne znam sta Ivanu nije jasno :)

Budo, možda tuširanjem spereš tu krastu koja je krenula da se formira a koja bi dovela do zarastanja, i samim tim to nikako ne može da zaraste, otkud znam.

Nije standardna krasta, i posle svakog tusiranja mi je ovo sve vece i to me jedino zabrinjava...

Kontam da je neka iritacija od necega jebem li ga..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...