Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Poceo da me boli zglob na levu ruku kad pravim vezbe pretezno za biceps, triceps i nesto slicno. Kontam da je od pritiska, zato sto ide taj pritisak sigurno na zglobove, ali nisam imao ovaj problem do sad...

 

Kada radim bendz nemam probleme, ali kada radim biceps i triceps kad god napravim 1 seriju od bilo koju vezbu ne mogu da spustim sipku i moram da je uhvatim u visu sa desnu ruku i spustim, zato sto me boli zglob puno. Sta bi moglo da bude problem? 

Edited by tower-
Link to comment
Share on other sites

Ma u tome je problem, imam rukavice sa debeli lastik oko zgloba, ali nikad ih nisam ono previse stegao.

 

Pokusao sam vezbu sa i bez rukavice, manje me boli kad ih izvadim, ali opet smara zglob. Ne kontam sta bi bio problem, zato sto dizem sa istu tezinu u obe ruke ofc.

Link to comment
Share on other sites

Nakon nedelja dana pauzu na redu mi je bio biceps danas i opet me boli zglob.

 

Ne znam koji mu je kurac i sta treba da radim, pauzirao nedelju dana, nista nisam radio. Sada poceo malo i desni da me boli. Ne znam stvarno sta se desava, kontam da je zbog pritiska od vecu kilazu, ali ako je to problem onda sam ga najebo.

Edited by tower-
Link to comment
Share on other sites

opa!

 

i koliko ti je trebalo za to?

 

 

edit: da ne bude zabune, stvarno me interesuje. 

 

Pa,malo sam bolji od prosle godine,a od one tamo mnogo bolji.Krenuo sam drugog januara 2012. u teros i idem u kontinuitetu od tada...

 

@Tofz: Ovi steznici su golo govno,ja sam potrosio 2 para za par meseci.Vrlo brzo se deformisu i povrsina koja steze zglob se skupi i ispadne kao da si zavezao kanap oko zgloba koji sprecava krv da cirkulise do sake i nazad [:)]

 

Bolje uzmi neke druge,bilo koje samo da nisu Biotech,Pansportovi su meni radili posao i Lamasport isto.Inace,ako vec koristite ove steznike,stegnite ih 10ak sekundi pre serije i odmah razvezite kad zavrsite seriju ofc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...