Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Shomi, voajeru stari :D

Skratio sam vreme treninga sa sat i po na sat vremena. Manje odmaram izmedju serija i lepo ide za sada.. Imam mali problem sa spustanjem kilaze.. Dosao sam na 101 kg i tu kazaljka stala i nece ni da mrdne dole... Dvoumim se da li da uzmem opet Tw Ripped fuel extreme ili da uzmem za 980 dinara Coffein koji u sebi sadrzi sagorevac..

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 obrok: 150g ovsenih pahulja+merica wheya sa vodom+3 belanca
posle 3h
2.obrok: 150g cistog mesa (pileci file, junece cisto, tunjevina u vodi, oslic..., iskljucivo kuvano ili sa rostilja)+30g mesavina (sirovi badem, sirovi lesnik,orasi, kikiriki peceni bez soli ili u ljustci)+granny smith jabuka ili zuti grejp ili kivi (samo jedan kom od toga)
posle 3h
3.obrok 150g cistog mesa+salata
posle 3h
4.obrok 150g cistog mesa+salata
posle 2h
sejk sa proteinom+bcaa+kreatin
posle pola sata trening, koji traje max 1h (nikako vise zbog pada testoterona)
posle treninga
merica wheya+bcaa+glutamin+kreatin+maltodextrin
posle 1h
5.obrok
150g cistog mesa+salata+oko 50g kompleksnih UH (kuvani krompir, integralne testenine, integralni pirinac)
posle 3h
6.obrok
sir ella skoro cela casa+salata+omega 3 kapsule oko 4kom

 

Eto ti moje ishrane :)

Nema mrvice hleba u ovome ali sam uz ovaj i jos jedan program ishrane skinuo 28 kg za nepunih  6 meseci... Sad jos samo da dodjem do ispod 100 i bice lakse :)

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Мени се не свиђа твоја исхрана :) тј чини ми се да се храниш погрешно за оно што желиш постићи :) Ово ти је и фетсо реко :Д Смањи количину меса :)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

То је супер :) али могуће је да сада не мршавиш баш из тог разлога што ти је исхрана остала иста као кад си имао 30 кила више :) или си смањио порције ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

prvo opet mislim da previse jedes. ne bi ja mozda smanjivao porcije, ali bi jeo 3 puta nešto DRUGAČIJE ( lag sa roštilja recimo).moj trip je da kad jedes isto u krug, organizam se smori i prosto nema promene.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

astora nadam se da kapiras da je mrsavljenje calories-IN vs calories-OUT (u velikoj vecini slucajeva).

 

..da, i ovih 6 obroka... nadam se da ne radis to "da bi ubrzao metabolizam" :D

 

moja preporuka ti je da se organizujes ovako:

 

100 do 150g uh, ostale kalorije na proteine i to je to.

 

i jos jedan brotip: prestani da se mucis sa tim govnjavim ovsenim pahuljicama. Zameni ih sa tonus hlebom(mora u toster) i jogurtom

Link to comment
Share on other sites

Radio sam po prvi put zgibove sa tegom i upalili su mi se gornji trbušnjaci i zadnji deltoid? wtf

 

Inače, rešio sam da smanjim vreme u teretani, pa sam krenuo da radim po ovom okvirnom programu:

 

Dan 1 (oko 1h):

- čučnjevi, 5x90kg top serija, pa sukcesivno smanjivanje tereta za 6, 7, 8 i 10 ponavljanja

- iskoraci, 3x8 sa 40kg

- trbušnjaci, ono dizanje nogu za donji stomak, hiperekstenzije

 

Dan 2 (oko 70 min):

- zgibovi, srednji, 5x20kg top serija, posle još 3-4 serije s manjim težinama, poslednja sa sopstvenom (ovo sam tek počeo pa ne znam baš šta i kako)

- pulldown, 3x8, najširi hvat, 60 kg

- jednoručno veslanje u pretklonu, 3x8, 25 kg (da povećavam ovo?)

- potisci bučicama, 2x8 sa 20 kg pa 2x8 sa 17 kg

- fly, upright row ili nešto slično, 3x8

- jedna serija nečega za rame do otkaza

 

Dan 3 (oko 40 min):

- mrtvo dizanje, isti raspored kao čučnjevi al male kilaže (80kg max), povređivao sam kičmu na mrtvom pa sam i dalje oprezan

- benč, opet isti raspored, 80kg top serija

- propadanja, ako me ne mrzi, 3x10 bez dodatnog tereta

 

Cilj je da povećam snagu do nekog solidnog nivoa (recimo 100kg benč, 130 čučanj) uz očuvanje izgleda, tj. ne bih da se gojim :)

 

Pored toga ne bi bilo loše da skratim ovaj dan sa zgibovima na ispod 1h.

 

Dajte komentare pls :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...