Jump to content

FIFA 12 - PC


Recommended Posts

TRN vrlo rado,ali gde ? :))) to okupljanje ukljucuje vise ljudi da se iscima,znaci ne moze jedan lik sve da organizuje ;)

hahah evo ako neko ima gajbu ja imam xbox rado bih doneo :D

uglavnom nije toliki problem iscimati se do vukovog na primer,odigrati tamo,kad bi bilo ljudi mogli bi se snaci :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poceo sam da se zanimam sa onim "Be a Pro Online" modom, napravio svog igraca, uploadovao sliku, extra fora moram priznati :)) Probao jednu utakmicu 5vs5 smo igrali, izgubio sam jer moji kreteni od saigraca drze samo odredjene igrace u napadu i stoje gore... no nebitno, mene interesuje, da li je jos neko zainteresovan da napravimo neki RuR klub i da pikamo zajedno svi vs randoms ? :D

Licim :D lol

fifa.jpg

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Meni je kul da igramo 4-2-2-2, 2 dmc 2 wingera i 2 u napadu :D ja bi bio AML lesko moze AMR baltam0sa stavimo na ST, dmc ima dosta uloge uopste u igri, al definitivno golman najzanimljiviji :) Preporuka da probate :D samo jos nisam provalio sve komande, na 1 (kocka) se izlece na loptu (na alternativnim komandama), uostalom probajte

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Iz nekog razloga nikako ne mogu da se join jlubu, ako neko ima ideju kako, neka podeli sa nama :-D

http://i21.photobuck...ed/IMAG0029.jpg

samo stoji ovako i ne daje nikakve dalje opcije :(

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

EDIT: evo uspeo sam, mora da se ide na Search ukucate ime RUR Crew i ako vam stoji invite samo ga prihvatite na taj nacin... :D

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...