Jump to content

koji mis?


Recommended Posts

Imam probleme sa misevima, i sa kompletnom ss opremom.. 2 puta sam vec menjao xai jer crkne iz cista mira, sva sreca pa u Becu daju garanciju.. no nbt, hocu da predjem na neku drugi mis i stvarno nemam pojma koji da uzmem.. ako moze neko da mi preporuci misa..razmisljao sam addera, nagu ili nagu epic ili mozda da se vratim na mx518, stvarno nemam pojma vise sta da radim :/ cak mi se ikari najvise svidja ali posto sam imao dosta ss opreme i video da je to oprema koja se lako kvari, ne bih o5 uzimao nesto ako nije 100% pouzdano..

Unapred zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mx518 ima obicaj da posle tipa 1.5, 2 godine pocne da prekida dok ga koristis, razlog je prekid u kablu. To je cesta pojava bila kod mojih drugara. Adderu se posle nekog vremena malo klikici zeznu, dok xai kako i sam kazes, baguje. S obzirom da 1.1 inteli ima problema sa kablom posle dosta, BAS dosta vremena, mozda ti je najbolji izbor inteli, taj model ili 3.0. Sluzice godinama, a platices ga 3,4x manje od nage i ostalih usminkanih uzasa.

Link to comment
Share on other sites

Први пут чујем за проблем са каблом у вези MX518 миша.

Моја препорука за њега, ипак је у питању Logitech а не новокомпонована шкљбз фирма која је ту да би узела дечурлији паре.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Први пут чујем за проблем са каблом у вези MX518 миша.

Моја препорука за њега, ипак је у питању Logitech а не новокомпонована шкљбз фирма која је ту да би узела дечурлији паре.

Hoće da se kvari ako imaš naviku da ga bacaš u zid svaki put kad te ubiju :D

Link to comment
Share on other sites

mx518 i uzdravlje, vec 4 godina otp i radi savrseno, nikad problema nisam imao. Sve preporuke :)

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Imam probleme sa misevima, i sa kompletnom ss opremom.. 2 puta sam vec menjao xai jer crkne iz cista mira, sva sreca pa u Becu daju garanciju.. no nbt, hocu da predjem na neku drugi mis i stvarno nemam pojma koji da uzmem.. ako moze neko da mi preporuci misa..razmisljao sam addera, nagu ili nagu epic ili mozda da se vratim na mx518, stvarno nemam pojma vise sta da radim :/ cak mi se ikari najvise svidja ali posto sam imao dosta ss opreme i video da je to oprema koja se lako kvari, ne bih o5 uzimao nesto ako nije 100% pouzdano..

Unapred zahvalan.

nema danas nsta 100 % pouzdano..probaj Inteli 3.0 mozda sa njim nadjes srecu

Edited by kNEZHA

KNEZHA_M v2 : jack aj mi reci na koji interp igras?

***2FAST4YOU*** (RADIO): Fire in the hole!

Jack Herer : kablovski

Link to comment
Share on other sites

Probao sam mx518, xai, deathadder... Mx518 po meni dobar mis i veoma tesko se kvari, xai se prelako kvari, dok na deathadderu se brzo kvari klik, sto je i kod mene problem. Za neki dan uzimam IME 3.0, probao sam ga u lanu, i veoma mi se svidja.

1970

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...