Jump to content

Brink


Lucky

Recommended Posts

Igram proteklih nekoliko dana, i ne znam šta bih rekao. Simpatična je igra, ima zanimljvih forica ali još nije uspela da me "kupi". Čini se da najviše vremena čovek može da izgubi da pravi karaktera, a kad krene fajt, ti vizuelni tripovi ne pridaju prevelikog značaja jer ne razlikuješ protivnike (svi svetle crveno ili plavo, i vidiš da su neke "konture"). Slično je i sa grafikom, dok praviš lika kul je i sve, ali posle se to nigde zapravo ne primećuje. Naravno singleplayer protiv botova je sranje :)

Inače, ko hoće detaljnije da podešava grafiku i ostalo, može da skine konfigurator odavde - http://www.rush-zone.com/brink-config-program-v12-on-fileplanet.html, pošto sama igra nudi mnogo malo podešavanja u sebi.

Dok ne okači nigger svoje screenshotove, ja ću kasnije neke, a do tad sa neta :)

brink-2011-first-person-shooter-game-wallpaper-34.jpg

more-then-waterworld.jpg

3591830986_06d3577da5_o.jpg

Sam koncept budženja i otključavanja novih skillova i outfita je ok, jedino ne znam da li će ljudi imati strpljenja da se time bakću u singleplayeru ... mada kao ima i neku priču igra, ali ne znam kakva će biti kad se malo razvije :)

Link to comment
Share on other sites

Meni se veoma dopala. Nisam igrao TF ali po onome što sam video zasnovan je na istom klasnom konceptu - medic oživljava i leči, assault postavlja eksplozive na mission related tačkama, agent se prerušava u protivnika i hakuje, i tech demontira i popravlja. Svi imaju buffove kojima pojačavaju performanse tima.

Ono što je odvaja od konkurencije je uslovno rečeno vertikalna dimenzija igre:

Igrači biraju između tri građe karaktera - sirovine imaju najviše HP i mogu da nose mitraljeze ali su spori i ne mogu da se penju. Mršavci mogu da nose samo lake automate i imaju pola HP u odnosu na sirovine, ali se najbrži i igranje sa njima podseća na Mirror Image. Srednje građeni su all-round likovi.

Nivoi su prilično dobro dizajnirani - puno prečica za vitkije karaktere, sporedni zadaci, supply pointi koji se osvajaju i zadaci koje određena klasa mora da obavi. Jedina ozbiljnija mana igre je mali broj nivoa, koji se odmah u SP izvrti dva puta do kraja kratke kampanje.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja se i dalje trudim da vidim da li će me "kupiti". Nema veze sa TF-om, TF je baš zanimljiv i ima dobar gameplay, Brink je sporiji i naravno više okrenut konzolama, pa sad gledam da li će ta unapređenja, možda neka zanimljiva oružja i tako to uspeti da me pridobiju.

lol @ mirror image :)

Link to comment
Share on other sites

Ahahah, kako Niger vešto izbegava Witchera, like a boss :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam još malo, nije loše, samo kad čovek nađe svoju opremu, što bi se reklo, odnosno nešto što mu leži. One neke početne puške nisu ni za šta.

A onda sam se prisetio i TF2, pa sam i njega pokrenuo posle nekoliko meseci. Prvo dok je poskidao sve update-ove, onda dok sam se snašao u glavnom meniju, stalno menjaju nešto, što je naravno ok, ali treba se privići. Samo čekam kad uđem na mapu i tipa Pajro me spiči ručnim topom, pa da moram da idem da čitam sve patch promene :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...