Jump to content

Ko ide na Sensation White


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha ma nisam ni bio :) nego u svakom klubu uvek ima debila :) negde vise negde manje :) ne vredi na to kukati :) a i svi ste znali da ce sw privuci milion maloumnika :D trebas na to da gledas kao neminovnost :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Sta da kazem nije loshe bilo , mozda sam malo vise ocekivao od svega gledajuci druge klipove sa stranih eventa. Muzika je okej bila kao sto je neko rekao iznad raja se smorila jer im nisu bili pustani njihovi house hitici. Previshe pozera i devojaka sumnjivog morala , ribe su bile vrh kao shto se i ocekivalo , previse dece koje su ispunile starosnu granicu do 18 god :D Izvinjavam se gospodinu Kjootu shto se nismo nashli , ne znam samo kako nisam mogao da nadjem tolikog coveka :D

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Jel kojot uopšte išao? :)

jeste javio mi se tamo , ali nisam mogao da se orijentishem gde sam i ostalo :D pitao me jel neka ekipa sa RuRa tu :D a ja bio sa 10 ortaka tu . Videh kasnije poslao mi je poruku da zheli da se dirka sa mojim bradavicama rano ujutru i da se nadjemo , ali sam video poruku kasno jbg [|)]

Photo0016.jpg

:DDD

Edited by KOНФУЗНИ

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

A jos sinoc prisli snimatelji neki ono njihovo klasicno da pitaju kako se provodite , koliko sam bio prepariran jedva cekam da vidim , ne znam ni sta sam pricao :D negde na netu ce biti izbaceno :tf:

Edited by KOНФУЗНИ

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Sta ocete momci su nervozni zbog gubitka kosova.

Jebem ti sunce, skoro pa da sam sve pogodio kako ce biti :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore, momci nisu iz unutrasnjosti, vec iz bg-a.

Evo citiracu lika jednog koji ih poznaje:

"тo су неки моји ортаци са клипа , сви из БГД-а , спрдају се тако , свако има свој начин за зезање"

:v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...