Jump to content

Deus Ex: Human Revolution


Kaurin

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde kad neko odigra, krene da igra, da ovde ostavi iskreno par stvari :

Da li je nakon svega ovo odlicna igra, ali ipak nedostojna DX imena (i DX 2 je super igra ali nedostojna imena)

Da li ce se moci igrai na bas zastarelom cpu (pentijum D 905 - 2.66 Ghz - neki skrnavi pentijum D) i 3 GB memorije i 8800GT sa 256 rama

cisto da ne igram ako se sistem napredovnja svodi na "press X to install upgrade, press O to confirm, move joystick left to select combo)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Deus.Ex.Human.Revolution.WORKING-P2P

Da li ce se moci igrai na bas zastarelom cpu (pentijum D 905 - 2.66 Ghz - neki skrnavi pentijum D) i 3 GB memorije i 8800GT sa 256 rama

Ima neki opširni test na Tom's Hardwareu, zaključak je otprilike "easy on the GPU, demanding on the CPU" tako da jebaga...

Link to comment
Share on other sites

Pa jebote Igore već sam ti napisao da je igra dobra ko kec.

Upravo je skidam.

[8)]

Za demo verziju, plus si bio u euforiji jer ne igras wow :)

T

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Malo sam se igrao i ispitivao da vidim kako se ponasa neprijateljski AI. Pokrenuo sam igru na najtezem nivou i nije bas lako. Npr: 3-4 strazara u patroli, ako prvi zapucam odmah me uocavaju i krecu da se skrivaju u zaklon i pucaju neizmenicno. Dovoljna su 3-4 metka i kraj (jedino ako se kasnije nabudzi armor, ali to je pitanje kako ko voli da igra i u kom pravcu ce da se razvija). Posle puskaranja sam sacekao par minuta i dalje su trazili gde sam, sto je jako dobro. Probao sam i stealt mod, da eliminisem jednog, ali kada sam ga eliminisao izgleda da su culi zvuke i potrcali su u pravcu gde sam, ali sam brzo les sakrio i dalje su posle toga ispitivali gde sam. E sada nisam jos provalio da li ima caka kao u Splinteru da ako gazi po raznim predmetima (staklo, limeni krov) i da to stvara buku na koju reaguju. Ono sto mi se ne dopada je sto ako ispred kompleksa zapucam i ubijem jednog, drugi napolju krecu da me traze, ali ih zaobidjem i udjem u kompleks gde ostali stoje na svojim pozicijama. Mogli su da alarmiraju i ostale unutra, sto bi bilo realnije, ali da bas ne trazim dlaku u jajetu, za sada je sve dobro i ima raznih nacina za prelaz i razvoj samog lika.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Meni se onaj P2P vucara na 20%, a skidam ga od jutros. Da pređem na ovo ako je bolje izdanje?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se za sada svidja jako, bolji je od dvojke definitivno i vrlo je blizu keca

A i mislim lol ne moze nista vise da se poredi sa kecom, to je igra za sebe koja je tada napravila revoluciju ,sve posle je meh

Mada svidja mi se sve tako sto je futuristichki, pa ta muzika pozadinska... Ko da sam u nekom saj faj romanu :D

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za tranq rifle pošto nisam pri kompu da proverim: Ako pogodim lika koji je u prostoriji sa još dvojicom koji ga ne gledaju, da li će ih upozoriti pre nego što se onesvesti?

Do sad sam iz predostrožnosti išao isključivo na aug takedown, pa nisam eksperimentisao (da ne pominjem grozna vremena učitavanja)

Link to comment
Share on other sites

E je l' neko provalio da kad se puca snajperom on ne pukne tacno u tu tacku odnosno nišan, nego jedno 10-ak cm na dole ?

to sam provalio kad sam pokusao mine neke da ubijem iz daljine

Kako se deaktiviraju te mine uopste, to nisu one ko u prvom delu da moras da dotrcis brzo do njih pa da ih deaktivirash, ove pucaju cim malo blize pridjesh

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za tranq rifle pošto nisam pri kompu da proverim: Ako pogodim lika koji je u prostoriji sa još dvojicom koji ga ne gledaju, da li će ih upozoriti pre nego što se onesvesti?

Do sad sam iz predostrožnosti išao isključivo na aug takedown, pa nisam eksperimentisao (da ne pominjem grozna vremena učitavanja)

Ako ne gledaju nece ih upozoriti. Ako ga pogodis u vrat ili glavu pasce instant, u druge delove tela hodace jos par koraka pre nego sto padne. Sa ovim mozes lepo da isplaniras gde oces da padne.

Meni se desi kad pucam kroz scope da skroz promasim iako je nisan stojao na glavi. Moguce da treba nabudziti onaj aiming aug pa da puca preciznije.

Proximity mines nemam pojma kako da deaktiviram, aktivirao sam dve u nekom stanu sto sam obio vrata, eksplodirale su srecom dok sam jos bio udaljen pa nije bilo dmg. Nisam probao da pucam u njih.

EDIT:

kako su bedno odradili ovo sunjanje, sve skriptovano i linearno, ako ne uradis tacno kako su zamislili pisi propalo, i onda load od minut.

Btw jel ste skontali koliko poena mora ici na hacking augove, skoro svi terminali su 2+ skill a svaki drugi nod je 2 ili 3(60+% detection).

Takodje, radi fora iz Morrowinda za prodavanje oruzja i teskih stvari. Kad sredite grupu neprijatelja na ulici ili u gradu negde, bacite ono sto koristite, pokupite njihov junk, trk do prodavnice, prodaj, trk nazad po svoje. Sejvujte za svaki slucaj ako nestane, ali evo meni nije 2 puta do sad sam to radio. Lepe pare, sto da ne.

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...