Jump to content

NBA play-off


grb1tj

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa nezahvalan je zato sto neko moze biti najbolji u 80 utakmica i onda se povrede 1-2 igraca u playoffu i u 4 utakmice ispadne iz trke za titulu. Stoji da u ovom trenutku ocigledno Memfis igra boje ali malo je trulo za San Antonio da budu najbolji 7 meseci i zavrse ligu na 12. mestu.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pa nezahvalan je zato sto neko moze biti najbolji u 80 utakmica i onda se povrede 1-2 igraca u playoffu i u 4 utakmice ispadne iz trke za titulu. Stoji da u ovom trenutku ocigledno Memfis igra boje ali malo je trulo za San Antonio da budu najbolji 7 meseci i zavrse ligu na 12. mestu.

pa po tom principu npr. porto nije smeo da bude sampion evrope?:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Geri Nil odrzao SA u igri trojkom u poslednjoj sekundi, mislim da je to to od grizlija, valjda gresim :/

i oklahoma je uspela da se vrati u zivoti i pobedi preokretom u poslednjoj cetvrtini... i oni su prosli dalje sada

a filadelfija je namucila majami vise nego sto sam ocekivao, svaka cast, mada je majami prosao dalje :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Geri Nil odrzao SA u igri trojkom u poslednjoj sekundi, mislim da je to to od grizlija, valjda gresim :/

i oklahoma je uspela da se vrati u zivoti i pobedi preokretom u poslednjoj cetvrtini... i oni su prosli dalje sada

a filadelfija je namucila majami vise nego sto sam ocekivao, svaka cast, mada je majami prosao dalje :D

Zao mi je samo sto Memphis nije okoncao prvu rundu plejofa sinoc :(

Filadelfija je odigrala odlican gejm sinoc, ali eto, nazalost nisu uspeli da dodju do 2 pobede i da produze "neizvesnost".

C's for the win anyway :D

Link to comment
Share on other sites

Geri Nil odrzao SA u igri trojkom u poslednjoj sekundi, mislim da je to to od grizlija, valjda gresim :/

i oklahoma je uspela da se vrati u zivoti i pobedi preokretom u poslednjoj cetvrtini... i oni su prosli dalje sada

a filadelfija je namucila majami vise nego sto sam ocekivao, svaka cast, mada je majami prosao dalje :D

aj da je samo nil odrzao,neverovatan splet okolnosti ih ostavio u igri

http://www.youtube.com/watch?v=rkwSILGEolE

ova djinobilijeva trojka je prvo bila za izjednacenje,ali su video snimkom promenili odluku na dva,pa su i dalje gubili:)

i jebote,gde je mozak kod poslednjeg napada,mislim to se nijednom evropskom treneru ne bi desilo u zivotu,na 1.7 sekundi do kraja oni ne prave faul nego ih puste da sutiraju za tri!?!?

pa napravi faul,nek sutiraju bacanja,nema sanse da bi pobedili,znaci mislim da kad bi se to desilo zeljku obradovicu da bi se on obesio:))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@gruja

u nba se ne pravi faul na kraju u vecini slucajeva, nisu sisice ko evropljani! :D

sisice ili ne,memfis ce ako ispadne dobro razmisliti zasto su gadljivi na dodatne milione

kakav ti je to argument shabane,ni smajli te ne spasava:))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...