Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

to je jedna od najboljih eskivaza u boksu , toliko muda i skila nisu imali ni princ nasim i roj dzons zajedno

edit na post ispod - hahahahah :)))

Edited by Cela:

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

cube, ali nije to 'lol fotka mladi dre' nego najmocniji mocni sastav pravo iz komptona! (originalni sastav, bez di dzej jele kolko vidim, a sa arabian princom)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od mene s kojim ne možeš diskutovati, s tobom on, the other side, je pravo zadovoljstvo diskutovati. Zar ne? Naporan si opet mohi...

@Doolio: Nisu svi slušali N.W.A. i jedino što ja znam npr. od njih kao i većina je Fuck Tha Police, od toga Dr.Dre i Ice Cube su postali mega poznati i većina ljudi ih zna iako nisu u repu.

Ovo je topic "zanimljive slike" i čisto sam napisao ko je ko, jer sam njih dvojicu na keca prepoznao, pa mi je bilo zanimljivo da ih okačim. Ne samo zato što su matori, nego prosto je zanimljivo gde su bili nekad, a gde sad i to se vidi po slikama (slično kao i ona sa snoop-om slika).

Nisam bio u fazonu da ispod slike napišem "najmocniji mocni sastav pravo iz komptona" jer kontam da nisu možda svima najmoćniji sastav evar :)

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

nisu ni meni, to je stilska figura.

moram priznati da ne kontam sta hoces da kazes, sta ti znaci 'gde su bili nekad, a gde su sad'? a sliku sa snupom tek ne kontam jer je lik isti vec dvaes godina. uopste, te dve slike su mi konfuzne, nisu, ne znam, u inkriminisucim pozama, gej odeci ili ne znam ni ja sta, samo su matore slike, na jednoj je nwa u klasicnom geto izdanju, na drugoj su tupak i snup koji bleje, prilicno standardne slike i za jedne i za druge... mogo si da okacis i bjelogrlica iz boljeg zivota, ne znam sto bi to bilo posebno zanimljivo zato sto je mlad... nit su klinci od deset godina, pa da je kao 'vidi mali snup'...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sta god i kako god pokusas da mu objasnis, on ce da nastavlja da se ukopava nekom svojom pricom koju beskonacno produbljuje, uvija a da na kraju ne zna ni o cemu je poceo da prica, ali svi znaju da je fejlovao

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od mene s kojim ne možeš diskutovati, s tobom on, the other side, je pravo zadovoljstvo diskutovati. Zar ne? Naporan si opet mohi...

@Doolio: Nisu svi slušali N.W.A. i jedino što ja znam npr. od njih kao i većina je Fuck Tha Police, od toga Dr.Dre i Ice Cube su postali mega poznati i većina ljudi ih zna iako nisu u repu.

Ovo je topic "zanimljive slike" i čisto sam napisao ko je ko, jer sam njih dvojicu na keca prepoznao, pa mi je bilo zanimljivo da ih okačim. Ne samo zato što su matori, nego prosto je zanimljivo gde su bili nekad, a gde sad i to se vidi po slikama (slično kao i ona sa snoop-om slika).

Nisam bio u fazonu da ispod slike napišem "najmocniji mocni sastav pravo iz komptona" jer kontam da nisu možda svima najmoćniji sastav evar :)

Napisao si "ice i dre kad su bili mladi" kao da si okacio njihovu sliku iz osnovne skole. Dulio ti je ukazao da je to zapravo nwa i da su tu vec mega zvezde i onda si ti pokusao da se izvuces pricajuci kako si ti to znao ali su "mladi" na slici.

I ne razumem taj zarez iza on u sklopu "on the other side"? Jesi i to namerno uradio da bi video ko ce da se zakaci za to? I jesu ti zarezi na svake 3-4 reci isto namerno ili je to neka nova fora?

Ne znam kako te nije sramota vise ili si u stvari previse glup da bi te bila sramota.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...