Jump to content

Da li su ljudi toliko ludi?


Recommended Posts

E ljudi koji se javljaju na oglase su 50% mentoli, čisto sa strane bontona, a o ostalim glupostima da ne pričam. Mada ima strava bisera, kao npr. ovo što ja doživljavam par dana na jednom domaćem poznatom oglasnom portalu. Tačnije, sledeću prepisku:

Potencijalni kupac: Imate li HALF LIFE episode 3? pozz

Ja: Ne postoji Half Life Episode 3. Samo HL2, HL2: Ep. 1 i HL2: Ep. 2.

Potencijalni kupac: Postoji igrao sam. kad Gordon i Alyx idu helihopterom negde na Severni pol...A ima i Half Life 3... izgleda da samo u ovoj zemlji nicega nema...

Ja: Aham, pa onda ako nema kod nas, jer smo takva zemlja kakva smo, jedino gde možeš da pogledaš je http://store.steampowered.com pa bi trebalo sigurno tamo da nađeš.

Potencijalni kupac: Ok hvala, igrao sm prosle godine kod brata u sloveniji pa sam mislio da je i ovde sad ima..

Ja: Pa Slovenija je naprednija zemlja od nas, oni sigurno imaju neke igre par godina ispred nas... i ostatka sveta.

...... baš me zanima dal će odgovoriti... a možda se i neko zajebava.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Da li je moguce?

jel moze zamena za ram sa ogledalom rucni rad pravljen oko 3 meseca jako je lep unikat mogao bih da se proda za mnogo vise nego sto vi trazite za kompjuter ali ne i u Srbiji jer ljudi nemaju para. Pa ako vas zanima dajte mi e-mail ja cu vam poslati sliku.

Odgovor.

Jako me zanima. Molim vas posaljite slike i za koliko bih otprilike mogao da prodam, posto cesto putujem u Albaniju. Hvala.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...