Jump to content

Warhammer 40000: Dawn of War II – Retribution


Grotar2

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Cisto da preporucim Rurovcima dobru Coop igru, gameplay se sastoji od toga da zajedno cistite mape od neprijateljskog sljama, skupljate iteme, heroji koji su slabi u pocetku ali posle postanu zivotinje, i ima 6 rasa/kampanja.

Ima i kao neka prica ali je totalno random/nije vazna. Treba igrati na najtezoj tezini, prelaka je na ostalim kad se igra coop.

Veliki + je kampanja sa orkovima, burazer i ja smo se valjali od smeha, ne secam se skoro da se toliko smejao uz neku igru, mislim kommando nob koji se zove Spookums =)

- je sto se mape na kampanjama ponavljaju, potpuno su iste, ali to nije toliko strasno ako se nedeljno odigra po kampanja.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

meni je dawn of war zapravo kul, ali taj warhammer kod nas u narodu nešto nikako da se primi :)

Kod nas se to zavrsi na sledecem: "Svemirski paladin! Fuj...."

prethodna ekspanzija imala je vrhunski single player, a ovaj je nikakav.

Amin!

Kada izuzmem superioran engine, meni je DoW II bled u odnosu na DoW I; od gameplay-a, preko dizajna, pa sve do atmosfere. Zvucni efekti, muzika i unit-soundset-ovi iz DoW I su mi superiorni u odnosu na bilo koju drugu igru (osim mozda Emperor-a), pa mu je i to plus.

Ako sam dobro obavesten, sledeca Relic-ova igra nece biti ni CoH 2, ni Homeworld 3, vec upravo DoW III kao kombinacija DoW I i DoW II. Krajnje vreme je da nesto konacno najave.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

Kada izuzmem superioran engine, meni je DoW II bled u odnosu na DoW I; od gameplay-a, preko dizajna, pa sve do atmosfere. Zvucni efekti, muzika i unit-soundset-ovi iz DoW I su mi superiorni u odnosu na bilo koju drugu igru (osim mozda Emperor-a), pa mu je i to plus.

Ako sam dobro obavesten, sledeca Relic-ova igra nece biti ni CoH 2, ni Homeworld 3, vec upravo DoW III kao kombinacija DoW I i DoW II. Krajnje vreme je da nesto konacno najave.

neam pojma, u sushtini je meni fazon shto me kec podseca na starcraft (ko napravi vishe jedinica - pobedio je) a dvojka mi je u coh fazonu (hard kaunteri, kombinacije abilitija junita) i to mi mnoooooogo vishe prija i mozgu i rukama :).

coh 2 je vrlo moguce da je u izradi (relic ima neki tajni projekat, najavljeno je da se neshto coh-oliko pravi i ima mnogo drugih nagoveshtaja da je u pitanju coh2), a dow3 jeste najavljen ali je veliko pitanje koliko se trude oko njega. THQ (njihov distributer) se raspada i to se deshava pretezhno zbog toga shto se njihov ceo princip funkcionisanja ispostavio kao neefikasan (kupish dobru licencu, ulozhish 0 para u marketing, ochekujesh da ce ljudi sami od sebe igrati zbog licence) tako da ni dow2, a ni warhammer nisu previshe para zaradili, da ne pominjem shto su coh community i broj aktivnih igracha daleko ispred dow2 i dow1... zato je vrlo moguce da ce coh2 izaci i pre dow3.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...