Jump to content

KGB CM STORM 011


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

malo je mnogo para...ipak ste mogli malo da izadjete ljudima u susret...1400dinara...nije malo...prvo sto nigde nema posla,samim tim dosta ljudi je ne zaposleno,samim tim je i "svetska ekonomska kriza" ... U svakom slucaju GL^ HF. . . .

7k = sramota...

Morao sam to da napisem,ne hejtujem i slicno samo iznosim cinjenice...da ne dubim u pricu mogu jos dosta toga da napisem...

GL ^ HF

Haha :) , pa sta ti mislis druze da mogu da pravim turnir kao i svi ostali za 5000 din ? I da stavljam svoju igraonicu u rang nekih drugih? Aj iskreno, sta dobijas za 5000 din u nekoj drugoj igraonici? Nista sem ufura ... + kasnjenje + + ++ ++ + da ne navodim sada tonu stvari da se neko ne bi uvredio ... a kod nas za 7000 din ... pogledaj prvo nagrade ...+ pice/grickalice za sve ucesnike ... + sve na vreme u minut bez kasnjenja ... + najbolje gejmerske racunare .. + +++ ++++ mogao bih do sutra da nabrajam ...tako da veruj mi ..gde se ima 5000 za turnir ima se i 7000 za ovakav .. mada realno razmisljao sam bio da stavim i 10.000 za ufur ...i ne mozes da kazes "NE HEJTUJEM" kad napises ovakav neki post ...NHF :)

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Haha :) , pa sta ti mislis druze da mogu da pravim turnir kao i svi ostali za 5000 din ? I da stavljam svoju igraonicu u rang nekih drugih? Aj iskreno, sta dobijas za 5000 din u nekoj drugoj igraonici? Nista sem ufura ... + kasnjenje + + ++ ++ + da ne navodim sada tonu stvari da se neko ne bi uvredio ... a kod nas za 7000 din ... pogledaj prvo nagrade ...+ pice/grickalice za sve ucesnike ... + sve na vreme u minut bez kasnjenja ... + najbolje gejmerske racunare .. + +++ ++++ mogao bih do sutra da nabrajam ...tako da veruj mi ..gde se ima 5000 za turnir ima se i 7000 za ovakav .. mada realno razmisljao sam bio da stavim i 10.000 za ufur ...i ne mozes da kazes "NE HEJTUJEM" kad napises ovakav neki post ...NHF :)

+1

P.S. saljem ti veceras mail sa prijavom ;)

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

malo je mnogo para...ipak ste mogli malo da izadjete ljudima u susret...1400dinara...nije malo...prvo sto nigde nema posla,samim tim dosta ljudi je ne zaposleno,samim tim je i "svetska ekonomska kriza" ... U svakom slucaju GL^ HF. . . .

7k = sramota...

Morao sam to da napisem,ne hejtujem i slicno samo iznosim cinjenice...da ne dubim u pricu mogu jos dosta toga da napisem...

GL ^ HF

7k jeste mnogo, i lepo si napisao, ali ovo je jedan od bitnijih tunira na ovim prostorima, ali realno da izadjesh negde za vikend ne bi proshao bolje sigurno.

Link to comment
Share on other sites

'ladno twisted alo :D

@7k, tur u KGBu bi trebao biti nesto najbolje, za klasu bolje od ostalih (sem Duovskih) turnira, tako da je cena korektna. U prilog tome ide i to sto prave jednom u sto godina, i sve bude tiptop kao npr kode faking 5 koji je bio mrnjao, vredi ne otici na dva prosecna tura i skrpiti love za ovaj. m2c

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Haha :) , pa sta ti mislis druze da mogu da pravim turnir kao i svi ostali za 5000 din ? I da stavljam svoju igraonicu u rang nekih drugih? Aj iskreno, sta dobijas za 5000 din u nekoj drugoj igraonici? Nista sem ufura ... + kasnjenje + + ++ ++ + da ne navodim sada tonu stvari da se neko ne bi uvredio ... a kod nas za 7000 din ... pogledaj prvo nagrade ...+ pice/grickalice za sve ucesnike ... + sve na vreme u minut bez kasnjenja ... + najbolje gejmerske racunare .. + +++ ++++ mogao bih do sutra da nabrajam ...tako da veruj mi ..gde se ima 5000 za turnir ima se i 7000 za ovakav .. mada realno razmisljao sam bio da stavim i 10.000 za ufur ...i ne mozes da kazes "NE HEJTUJEM" kad napises ovakav neki post ...NHF :)

Grickalice ce bas nadomestiti tu razliku od 400 kinti po igracu

Plus niko ne moze da garantuje da nece biti kasnjenja plus kompovi kgba nisu svemirske masine (opremu vecina ljudi donosi, masina iznutra za CS je zahtevna u picku materinu, prosek koje imaju i druge igraonice...) tako da si lose primere naveo, trebao si da kazes: "ljudi, zbog veceg ufura su ovolike nagrade", ova nabrajanja su totalno bezveze

Link to comment
Share on other sites

Grickalice ce bas nadomestiti tu razliku od 400 kinti po igracu

Plus niko ne moze da garantuje da nece biti kasnjenja plus kompovi kgba nisu svemirske masine (opremu vecina ljudi donosi, masina iznutra za CS je zahtevna u picku materinu, prosek koje imaju i druge igraonice...) tako da si lose primere naveo, trebao si da kazes: "ljudi, zbog veceg ufura su ovolike nagrade", ova nabrajanja su totalno bezveze

lolcina bato.

detinjstvo nismo imali da postali bi najbolji

Link to comment
Share on other sites

'ladno twisted alo :D

@7k, tur u KGBu bi trebao biti nesto najbolje, za klasu bolje od ostalih (sem Duovskih) turnira, tako da je cena korektna. U prilog tome ide i to sto prave jednom u sto godina, i sve bude tiptop kao npr kode faking 5 koji je bio mrnjao, vredi ne otici na dva prosecna tura i skrpiti love za ovaj. m2c

alo wula brate <3 jel se gledamo na pomenutom dogadjaju gde ne dolaze klinci koji su bezposleni i zive od mame i tate pa nemaju za ufur 1400 dindzi a rado bi uzeli 1500 evra? [:)]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Sramota sta pricate. Kome se ne svidja ne mora ni da dodje na turnir, nigde ne pise da je obavezan :D.

Cuti shokice,tebi je dobro jer u neku ruku i tebi punimo dzep...Objasni ti meni sta se prosecnom igracu isplati da da 1400dinara ? za sta ?

Znachi ja se slazem sa tim da je KGB - KGB,ali moraju da se uzmu u obzir i tu neke realnije stvari...

Jednostavno ima dosta ljudi koji su zeljni turnira pogotovu u igraonici kao sto je KGB ,ali jednostavno nemaju para...da se ogradim,meni nije problem ali je u pitanju PRINCIP !

Jednostavno necu da uzimam roditeljima pare da bih rekao idem da dam "shokici i ekipi" pare...

zavrsavamo sa ovim ..

Igrajte se i to je to...ovo je demokratska zemlja i imam pravo da kazem svoje misljenje...

GL & HF

P.S. Shokice bolje se posveti nekim jacim turnirima...i posveti se malo inostranoj igri...a ne tamo da te TEG DOMINIRA... :) :* <3

Link to comment
Share on other sites

Brate, 7000 ufur, to je 2000 skuplje nego inace, sto znaci 400 dinara po igracu. A bice neuporedivo bolje od nekih turnira gde si davao 5000 za ucesce.. I bice mnogo dobre ekipe protiv kojih vredi igrati. Jeb'o te taj PRINCIP :DDD. I taj TeG ce da padne, samo je pitanje vremena :D, mozda bas na kgb turniru :D :D :*

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

cekaj bux, kada je u pitanju punjenje dzepova. ti dolazis na turnire gde je ufur 500-1000 po coveku u gradovima tipa Smederevo, Novi Sad, Krusevac, Kragujevac itd. Sve te pare koje das na put, na trosak tamo ispadne ti trosak 3000 dinara i opet punis shokici dzep, ali se ne zalis?! a ovako u beogradu, 10 minuta od tebe se odrzava jedan od jacih turnira u zadnje vreme (mozda bude i najjaci, ne znam) i ti se bunis sto ces dati 400 dinara vise, a nema prevoza, kad zavrsis grupe mozes kuci da jedes, cak i kad ispadnes kuci si za 15 minuta. nisi mi jasan pisam ti na princip.

Link to comment
Share on other sites

cekaj bux, kada je u pitanju punjenje dzepova. ti dolazis na turnire gde je ufur 500-1000 po coveku u gradovima tipa Smederevo, Novi Sad, Krusevac, Kragujevac itd. Sve te pare koje das na put, na trosak tamo ispadne ti trosak 3000 dinara i opet punis shokici dzep, ali se ne zalis?! a ovako u beogradu, 10 minuta od tebe se odrzava jedan od jacih turnira u zadnje vreme (mozda bude i najjaci, ne znam) i ti se bunis sto ces dati 400 dinara vise, a nema prevoza, kad zavrsis grupe mozes kuci da jedes, cak i kad ispadnes kuci si za 15 minuta. nisi mi jasan pisam ti na princip.

Jebo te, migzi ispao pametan ovim postom. :o

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

cekaj bux, kada je u pitanju punjenje dzepova. ti dolazis na turnire gde je ufur 500-1000 po coveku u gradovima tipa Smederevo, Novi Sad, Krusevac, Kragujevac itd. Sve te pare koje das na put, na trosak tamo ispadne ti trosak 3000 dinara i opet punis shokici dzep, ali se ne zalis?! a ovako u beogradu, 10 minuta od tebe se odrzava jedan od jacih turnira u zadnje vreme (mozda bude i najjaci, ne znam) i ti se bunis sto ces dati 400 dinara vise, a nema prevoza, kad zavrsis grupe mozes kuci da jedes, cak i kad ispadnes kuci si za 15 minuta. nisi mi jasan pisam ti na princip.

+1

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Bravo shokice.

ko nema para, jebiga. turnir nije obavezan isto kao ni sav hejt na tu temu. :)

Hvala bogu ovo je javna tema i hvala bogu pa mi nasa divna zemlja i nasa divna demokratija daju za pravo da dam svoje misljenje na sve. Hejt nije upucen trosku za igranje na turniru, i da je 2000 po igracu dao bih da sam ozbiljan i ambiciozan igrac. Hejt je upucen pre svega punjenju glava stvarima kao sto su "najbolje masine u gradu, grickalice, sokovi, bez kasnjenja I JOS MNOGO TOGA (cega?)", pa cekaj, je l' su to svemirski brodovi od masina? Ne bih rekao, prosecni kompovi. A kao sto sam rekao, opremu donose igraci sami. Grickalice, sokovi? Lol, to i nije bas neko otvaranje. Kasnjenja uvek moze biti, i Rade ne moze uticati na to. Eto, dolazimo do zakljucka da se ovaj turnir ne moze razlikovati ni u cemu osim u tim sokovima i grickalicama od recimo DuHastovog turnira u 3D-u za koji su rekli da je bio tempiran kao svajcarski sat. A DuHastov turnir je trazio manje uplate. A isto je jakih, mnogo jakih domacih ekipa bilo. Ali u tome i jeste caka, sto je njegov turnir imao slabije nagrade. O tome ja pricam, ako hoce da se vadi zasto je ufur veci, neka se vadi na to da su nagrade enormne, to jeste fer od njega, ali ne da se vadi na ovo prvo sto sam pisao.

kqs.giant jesi ti iz lapovo?

Valjevo.

lolcina bato.

Da?

Edited by kqs.giant
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...