Jump to content

Play DreamTeam for IEM5 World Championship


Nonet

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam trenutno 136ti al nisu mi josh zaracunali mech fnatic navi gde su mi svi odigrali solidno/dobro (dsn starix markeloff i xizt) i mech sk na vi gde cu izgubiti koju hiljadu na starixa ...

nadam se da cu imati pare za sledece igrace neo taz fnx trace zonic , fali mi oko 13k

Bices i ti penzos! :)

ko kaze da vec nisam ? :) btw jel tvoj profil i MilanC posto vidim da ima hybaa :P

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

@ trigz : previse jaka grupa da bi se igrao sa 5 2nd class playera :) Sutra ce biti lomnjava kada krenu Brazilci u pohod na tron :) Fx ispada pre 1/2!!!

sto 2nd class,ako si zaradio preko 35k mozes da kupis 5 dobra igraca.Ako hoces da ostanes u igri,sva pet moraju da objasne,jer ce ovaj sto je prvi da kupi sva pet dobra,i posle ako ne fejluje niko nece moci da ga stigne.

Link to comment
Share on other sites

@ trigy : Mislio sam na danasnji dan, za njega se isplatila igra 4+1 zbog razloga koji sam naveo... Za sutra ofc, ako ne igras sa 5 igraca 95% nemas sta da trazis....

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam puko za ovaj prvi dan, primoran sam da igram drugi dan 4+1 :) neo, taz, zonic, traze + enemy :D

DU polako ali sigurno hita ka vrhu ...ajmo neko nash da uzme te nagrade!

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...