Jump to content

Motorciklista u moskovskoj gužvi


Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha sve vreme ste raspravljali i ostali na istom :)

pejo da li ti sortiras takvu vrstu hrabrosti (motociklista) kao retardiranom i glupom jer lik ugrozava tudje zivote ili si samo ljubomoran na ljude koji imaju 'muda' da rade takve stvari? :P

Edited by Boku

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

molim te linkuj mi post kad sam ja bio drzak...

a to vec neko vreme hocu da resim sa tobom i neo-om. koja je fora ako ja postujem nesto da mi vi govorite da sam glup? razumem troll, razumem hejt i neke zajebancije ali koja je fora da kazes liku 'E GLUP SI' a ne znas me. ja nisam dobio ni jedan takav odgovor ni od jednog regularnog clana foruma...

ne kazem da nisam postavio neke postove koji vuku na foru da se pravim pametan, ali ne vidim razlog da tako pristupis. jel mozes na lep nacin da mi objasnis sta nije u redu?ipak to je tvoj posao kao moderator...

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

molim te linkuj mi post kad sam ja bio drzak...

a to vec neko vreme hocu da resim sa tobom i neo-om. koja je fora ako ja postujem nesto da mi vi govorite da sam glup? razumem troll, razumem hejt i neke zajebancije ali koja je fora da kazes liku 'E GLUP SI' a ne znas me. ja nisam dobio ni jedan takav odgovor ni od jednog regularnog clana foruma...

ne kazem da nisam postavio neke postove koji vuku na foru da se pravim pametan, ali ne vidim razlog da tako pristupis. jel mozes na lep nacin da mi objasnis sta nije u redu?ipak to je tvoj posao kao moderator...

Join the club :tf:

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

pejinom incijativom smo stvorili takav odnos. znaci svaku put kad ja postujem nesto on mora da me trolluje, i nikad mu nisam rekao daj je glup etc...eto sta se desi kad ja njega trollujem...

ali opusteno, sledeci put kad budem video da mi odgovoris na post racunaj da ces dobiti lepo vredjanje s moje strane.

poz

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

nauci da citas pod jedan. pod dva, ti mu kazes nesto sa ova dva posta...

pod jedan, ja nikad nisam ni rekao da sam dodao nešto konstruktivno :D tako da sa ovim "nauči da čitaš" slobodno odjebi.

pod dva, dečko po hiljaditi put glumi ovde nekog velikomučenika sa postovima tipa "mene ovde svi mrze" i smara gadno s tim stavom, pa je sad krenuo da mrači i ovaj topik na taj fazon, bez ikakve potrebe. otud moja reakcija.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...