Jump to content

Montevideo Bog te video


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@lucky hahaha :D

Pa eto, dobro kaze Laki, taj sam. Mislim, nije da mi se bas nije svideo, ali mislim da je jedan cist prosek. E sad, sa druge strane, dobra je stvar sto je jedan domaci film uradjen u ovakvom duhu, i sto se malo promenila tema. Definitivno bi i nasoj kinematografiji dobro doslo par ovakvih "razbibriga" filmova.

Sustinski, daleko od toga da me je bilo koja scena dirnula(inace, ja dosta emotivno reagujem kad su filmovi u pitanju, ali ovo je stvarno bilo previse povrsno), a isto tako me nijedna nije nesto posebno nasmejala. Vec sam rekao tamo na "pricajte" da mi se svidelo sto se sansa dala novim i mladim glumcima, dok su ovi iskusniji i prekaljeni drzali konce iz pozadine. Opet, dzaba glavna uloga mladom decku, kad se pojavi Sergej, kaze 2 recenice i razbije film. Covek je stvarno majstor.

U svakom slucaju, preporucio bih ljudima da odgledaju, nekome je ovo vrhunska zabava, nekom malo manje, ali necete se smoriti ili slicno.

Moja ocena 5/10

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Film je super, pusti Leška. :) Odavno nismo imali ovakav ”normalan” film. Čak mislim da žene više uživaju u njemu zbog prave romantike, a ne veštačke koju plasiraju RTS, Pink, Šotre i takve face. Mladi glumci su jako dobri, mali Predrag (večito siroče, jedino što valja u Aždaji :) je toliko simpatičan, da mi je totalno žao što će porasti. :)

Dosta mi je više rata i sumorne atmosfere u domaćim filmovima i serije gde glumci igraju kao u pozorištu. Treba nam prava komedija, prava romantika. Jedva čekam drugi deo!

Link to comment
Share on other sites

Moram dodati, da je ova "rima" "Montevideo, Bog te video" u rangu sa "Tik tak Bingo pogodan, Laki jede podvarak". Mora da su i oni ispratili trend krštenja po autobusu, pa da uberu kajmak i iz te kante [|)]

A možda film ima religiozne motive pa ja kenjam, nisam ga gledao : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moram dodati, da je ova "rima" "Montevideo, Bog te video" u rangu sa "Tik tak Bingo pogodak, Laki jede podvarak". Mora da su i oni ispratili trend krštenja po autobusu, pa da uberu kajmak i iz te kante

hahah :)

Pazi, prvo, imaš tajpo u rimi, a drugo imaš i nastavak, na novim bilbordima:

Film koji se svima svideo,

Montevideo,

Bog te video!

Link to comment
Share on other sites

Film je super, pusti Leška. :) Odavno nismo imali ovakav ”normalan” film. Čak mislim da žene više uživaju u njemu zbog prave romantike, a ne veštačke koju plasiraju RTS, Pink, Šotre i takve face. Mladi glumci su jako dobri, mali Predrag (večito siroče, jedino što valja u Aždaji :) je toliko simpatičan, da mi je totalno žao što će porasti. :)

Dosta mi je više rata i sumorne atmosfere u domaćim filmovima i serije gde glumci igraju kao u pozorištu. Treba nam prava komedija, prava romantika. Jedva čekam drugi deo!

Romantika je ravna glupavim i predvidljivim Holivudskim limunadama. Komedije jos i ima na nekim mestima, ali to su uvek mesta gde su stariji glumci repliku izgovorili tako da prosto ne mozes da se ne nasmejes. Opet kazem, ok je i to, mislim, treba i nama malo takvih filmova, ne moze u svakom slucaju da skodi. Samo volim kad vidim da mi ljudi na fejsbuku, ili bilo gde vec na internetu pisu kako je ovo vrh domace filmske scene, i kako ovim filmom treba da se ponosimo.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

e sada ga pretera, romantika je bolja od Šotrine-pozorišne-RTS i ne zaslušuje da je zoveš limunadom. ne kažem da je vrhunska, ali tvoja prva rečenica ne pije vodu.

isto tako ceo film, daleko od vrhunskog, ali se razlikuje od ostalih domaćih godinama unazad koji za temu imaju samo rat-bedu-sivilo.

Link to comment
Share on other sites

Jel vidiš koliko su kreativni onda [:D]

pa upravo to ti pricam lol:)

ne mozes da kritikujes kreativnost kod necega sto nije ni trebalo da bude kreativno. ko da sad napravim film 'osam - na kurcu te nosam', a ti mi kazes da nisam kreativan, lol. meme is meme.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nego, u kom se to univerzumu ta retardirana pоštapalica "Bog te video" prevodi sa "God bless you"?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

cek, trolujete ili sta...nisu to sad smislili, montevideo bog te video su govorili jos tada kad su nasi otisli na sp, moj deda je znao za to jbte

ko? samo kori prica to lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...