Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Pierce over, Washington - Winnipeg 1 , Carolina - Tampa Bay +

Pierce nije skoro odigrao dobru tekmu, igraju protiv Clevlend-a pa bi mogao da preripi 17.5, Washington bi trebalo da kuci dobije Winnipeg sem ako Pavelec odluci da zasija na golu, Carolina - Tampa 13 utakmica za redom dolazi vise, obe ekipe krenule sezonu sa 6+ utakmicama , pa doci ce i 14 put :D

Link to comment
Share on other sites

uniks -6.5 protiv zvezde (poz vanji za tip) realno, u jadnoj smo formi a rusi sabijaju

maritimo b oliveriense X2 domacini u raspadu ne mogu da dobiju tekmu

sivas trabzon 1 drugoligas mislim da nema sta da trazi protiv sivasa

bordel lans 2 isto tako treceligas mislim da nema sta da trazi protiv lansa koji igra kup sa prvom postavom

kovilja sporting lisabon b 1X lisabon poceo da prodaje bodove posto ne mogu u prvu ligu a domacinima treba za opstanak

valensija real 3+ ne moze valensija 3x za redom da ne da gol realu, mozda i 4+, 5+ ...

psg tuluz 1 idu arapi na duplu krunu

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

I meni :)

Inace za veceras Pittsbourgh bi morao da dobije Toronto, Crosby jos nije dao gol sto je neverovatno ali i bez njega kidaju . Boozer sutira mnogo, pa bi lako mogao da predje granicu od 16, Horford odigrao poslednju tekmu predobro, veceras sa Bobketsima koji mu bas leze, tako da ga ocekujem over 15, i dodao bih mozda Gay-a, protiv Lejkersa sa 17 granicom, over. NY Rangers - Boston, under 5.5, Rendzersi igraju stvarno lose, mnogo tesko daju gol a Boston je odlican. Moze i dvojka sa 2.6 kvotom ali ne bih se zaletao.

Link to comment
Share on other sites

Razdvoj parove oka ti.

Malo NBA, malo NHL, malo boćanje, malo opet NBA, pa streljaštvo...

Pisao sam ih po tome koliko verujem u koji, NY - Boston mi je poslednji zato sto moze da se desi da ode u vise.

Edit :

NY vodi posle 7 minuta 2:0, igraju kao preporodjeni, drago mi je da mi ovo nije na main tiketu :)

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...