Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Btw ne znam da li ce pomerati grane odmah, ali Buzer ce imati ozbiljnu minutazu jer je ovaj klinja sto mu uzima minutazu slomio nogu...ako ostane na 12,13, prelazice on to lagano...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja odigrah DeRozana21.5 +, Al-a 20.5 + i Bosha 19.5 +

Mislim da ce nastaviti gde su stali prosle sezone, svi od navedenih ce biti nosioci igre u svojim timovima ove sezone pa zato mislim ovo.Takodje bih probao Cikago 2(1.60) i Portland (1.30)

Ima da se iskombinuje svasta veceras :)

Srecno o/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

sto je ova tema zamrla ? pokidah engleze juce ali me obori everton,kosarkase izasao neku sicu sinoc,bas su bili pokloni na farida,lilarda,monroa i milsapa,iz nekog razloga irving i kazins nisu igrali pa je neko ko je to znao mogao bez problema dzejmsa i lova da uhvati,doduse,tom logikom nekog bi oborio gej :)

Link to comment
Share on other sites

kladionicari bi trebali biti ujedinjeni da sto vise uzmemo pare kladzama a ne to sto si ti napisao,eo mog tiketa za veceras

 

macvan +,pavlovic nece igrati,milosavljevic i on imaju istu granicu ali je dragance do skoro bio povredjen dok macvan dominira u 90 % utakmica 13.5 granica

 

i jos 5 nba igraca svi +

 

 

vol,milsap,kazins,yang i kari,mislim da obrazlozenja nisu nesto preterano potrebna,zanimljivo je kako atlanta i milvoki igraju drugi mech za redom,mozda ce ovo biti osveta atlante posle sramotnog poraza,ako kazins ne bude ponovo igrao,gej ce verovatno uci u plus s obzirom da proslu nije usao za malo,vejd takodje poprilicno dominira u majamiju,stariji gasol takodje deluje kao moguci plus mada se ne zna koliko ce lopti potrositi rouz i batler

Link to comment
Share on other sites

pao samo na vola jbg,cim sam video da ih je vashington usrao 20 razlike u prvoj cetvrtini,znao sam da ce glavni igraci imati malu minutazu i minus poene,jedino je jebeni pirs bio skoro perfektan i usrao tim u kojem je stekao status legende,vise srece danas,valjda cu ustati za engleze na vreme,mozda pustim nesto ovde :)

Link to comment
Share on other sites

lov,dzejms + pod uslovom da se ne vrati irving a nadam se da nece

lilard +

bledso +

westbruk +

lauri +

 

nema neke preterane potrebe da objasnjavam ali ajde ukratko,lilard bez problema jer aldridz ne igra,isto u slucaju westbruka koji sipa dok nema duranta i uzima i previse suteva,slican slucaj i kod lauria dok se ne vrati derozan,bledso protiv lejkersa sa granicom od 17 poena nisam mogao propustiti,mozda je trebao i dragic da uleti...srecno

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

za dzejmsa sam se poprilicno dvoumio,to mi najslabiji par na tiketu,westbrook sutne i 30 + puta po utakmici,ne znam sta moze da ga spreci da prebaci 30 osim ako bude igrao malo minuta kao proslu utakmicu gde su se mnogo odvojili pa je igrao 20 i kusuri i postigao 29 poena :D

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

bravo za ovog sto mi daje minuse posle utakmica :D,sad mi je jasno sto ljudi nece da postuju,nikad slabije vece 3/6 samo,50 %,procenti suta dzejmsa,westbruka i lilarda nikad slabiji,nije mi krivo oko dvoumljenja izmedju dzejmsa i dragica jer su jos dvojica prodali,vise srece next time !

Link to comment
Share on other sites

da,bas si dobro pogodio minuse,5/19 james i 6/23 westbrook,kad pogledas,obojica su skoro dosla do broja 20 sa tim ocajem :),entonija sam jako razmisljao da idem minus jer je prethodnu utakmicu igrao celu + produzetke protiv sakrementa i jbg,nisam smeo,igrao je bas malo i usao lagani minus

Link to comment
Share on other sites

Nisam video da je živnula tema malo :c

Meni je juče bio poklon hendi na Levski. Ipak je 29.5 grana prevrlika za Megu, još sam je ja pomerio za 3 poena.

Večeras mislim da Pul prima gol od Svonsija. Meni je dovoljno samo to ali verujem da će ga i dati, tako da može i GG.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

2 utakmice bile sinoc i odigrah u max betu jer je veca ponuda igraca nego u mocartu

 

faried 11.5 +

young 14.5 +

gay 20.5 +

lawson 16.5 +

butler 21.5 +

rose 18.5 -

dieng 9.5 +

 

i obori me samo young,igrao 25 minuta i postigao samo 9 poena,bitno da je ruki vigins igrao 40 + minuta i sutnuo xyz puta :D,i treba da izgube

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...