Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

da je i 200din doneo bilo bi super.

pare su pare, gring je grind, bankroll je bankroll, mr -1000$ za 5min...

edit:

blog apdejtovan!!!

 http://betcool.blogspot.com/ 

jel vraćate pare ako me zajebete?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Uzdam se bas u danas, tako da evo i od mene nesto :D

Dodreht - Agovv ( Holandija 2 )

Dodreht je odlican ofanzivan tim koji je kuci na poslednja 3 meca postigao 3 gola, posle 3 pobede za redom dosli su nereseno i poraz, i u pravo vreme stize AGOVV koji je u losoj formi, a cesto ume da primi 3 i vise pogodaka na strani. 1 (1.4)

Reggina - Crotone ( Italija 2 )

Na poslednjih 6 meceva ove ekipe doslo je 5 neresenih sa rezultatima 1:1 i 0:0 , i samo je jednom slavila Reggina kod kuce 1:0. Reggina i ove sezone igra zatvoreno kod kuce, dok Crotone ume da odigra utakmicu sa 3 gola. Ipak ovde je 0-2 dosta dobra opcija, kvota 1.55.

Dinamo Bucurest - Turnu Severin ( Rumunija 1 )

Dinamo je u losoj formi i posle dva derbija sa Kluzom i Ocelulom iz kojih su izvukli 4 boda, sada im na noge dolazi poslednji tim lige. Sjajna prilika da se priblize vrhu tabele. 1 (1.35)

Gencebriligi - Trabzonspor (Turska 1 )

I domaci i gosti cesto postizu golove, a protivnik im je nebitan kada je stil igre u pitanju. Sigurnija kombinacija je 2-4, 1.48.

Belinziona - Wohlen ( Svajcarska 2 )

Belinziona je u neverovatnoj formi od 7 pobeda u 9 utakmica i dva poraza ( od prvog i treceg tima lige ) sto govori da su slabe ekipe njihov izvor poena. Wohlen je upravo takva ekipa, iz donjeg dela tabele. 1 1.45

Sevilja - Valjadolid ( Spanija 1 )

Sevilja igra toplo-hladno i uglavnom na 3+, a sada igraju sa iznenadjenjem ove godine, Djukicevim Valjadolidom koji se bas dobro drzi. Sevilja oslabljena za neigranje dosta prvotimaca ici ce ipak na pobedu naravno, a od strane Valjadolida ocekujem zatvoreniju partiju, tako da bih izbegao keca i odigrao 2-3 1.98

Newcastle - Wigan ( Engleska 1 )

Newcastle oslabljen neigranjem Ben Arfe i nalazi se sao mesto iznad Wigana, sto je iznenadjenje. Nemaju pobedu vec 7 meceva i u pravo vreme dolazi Wigan. Cisse i Ba jednostavno moraju da donesu timu pobedu 1 (1.95)

Kvota sa svim ovim utakmicama je 24.

Edited by ArktickaLubenica
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Uzdam se bas u danas, tako da evo i od mene nesto :D

Dodreht - Agovv ( Holandija 2 )

Dodreht je odlican ofanzivan tim koji je kuci na poslednja 3 meca postigao 3 gola, posle 3 pobede za redom dosli su nereseno i poraz, i u pravo vreme stize AGOVV koji je u losoj formi, a cesto ume da primi 3 i vise pogodaka na strani. 1 (1.4)

Reggina - Crotone ( Italija 2 )

Na poslednjih 6 meceva ove ekipe doslo je 5 neresenih sa rezultatima 1:1 i 0:0 , i samo je jednom slavila Reggina kod kuce 1:0. Reggina i ove sezone igra zatvoreno kod kuce, dok Crotone ume da odigra utakmicu sa 3 gola. Ipak ovde je 0-2 dosta dobra opcija, kvota 1.55.

Dinamo Bucurest - Turnu Severin ( Rumunija 1 )

Dinamo je u losoj formi i posle dva derbija sa Kluzom i Ocelulom iz kojih su izvukli 4 boda, sada im na noge dolazi poslednji tim lige. Sjajna prilika da se priblize vrhu tabele. 1 (1.35)

Gencebriligi - Trabzonspor (Turska 1 )

I domaci i gosti cesto postizu golove, a protivnik im je nebitan kada je stil igre u pitanju. Sigurnija kombinacija je 2-4, 1.48.

Belinziona - Wohlen ( Svajcarska 2 )

Belinziona je u neverovatnoj formi od 7 pobeda u 9 utakmica i dva poraza ( od prvog i treceg tima lige ) sto govori da su slabe ekipe njihov izvor poena. Wohlen je upravo takva ekipa, iz donjeg dela tabele. 1 1.45

Sevilja - Valjadolid ( Spanija 1 )

Sevilja igra toplo-hladno i uglavnom na 3+, a sada igraju sa iznenadjenjem ove godine, Djukicevim Valjadolidom koji se bas dobro drzi. Sevilja oslabljena za neigranje dosta prvotimaca ici ce ipak na pobedu naravno, a od strane Valjadolida ocekujem zatvoreniju partiju, tako da bih izbegao keca i odigrao 2-3 1.98

Newcastle - Wigan ( Engleska 1 )

Newcastle oslabljen neigranjem Ben Arfe i nalazi se sao mesto iznad Wigana, sto je iznenadjenje. Nemaju pobedu vec 7 meceva i u pravo vreme dolazi Wigan. Cisse i Ba jednostavno moraju da donesu timu pobedu 1 (1.95)

Kvota sa svim ovim utakmicama je 24.

Свака част, све си погодио. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Real - Ajax

Ajaksu treba trece mesto, i najavljuju ofanzivnu igru, ali naravno tesko da ce doci dvojka. Vrlo je verovatno da ce dati koji gol, ali Real bi ipak trebalo da postigne barem jedan vise. 4-6 ( 2.25 )

Maricburg - Platinium Stars ( Juzna Afrika 1 )

Obe ekipe igraju veoma zatvoreno, nalaze se na trecem i cetvrtom mestu. Na poslednjih 5 utakmica Maricburga dva puta je doslo 3 + dok je na utakmicama Platiniuma doslo 3 puta, ali sva tri puta na domacem terenu. Taki da bi "derbi" mogao da dodje 0-2 (1.60 )

Katanija - Citadella ( Kup )

Zbog slabe ponude u Ligi Sampiona ovo se igra samo zbog kvote :) I zato sto je Katanija dobra kuci i prva je liga, a Citadella je totalna suprotnost 1 (1.6)

Monpelje - Salke

Monpelje je izgubio svaku nadu za prolaz dalje, opet ce im braniti treci golman i imaju jos kadrovskih problema. Trener Salke-a je izjavio da ce biti tesko u drugoj fazi i da bi im prvo mesto moglo doneti barem malo lakseg protivnika u LS, ako uopste ima takvih u osmini finala. Monpelje je izgubljen ove sezone i od odlaska Zirua ne lice uopste na ekipu iz prosle sezone . 2 ( 2.00 )

Malaga - Anderleht

Oba tima najavljuju igru na pobedu, Anderleht se nada prolasku u LE uz pomoc Milana, dok Pelegrini uvek igra ofanzivan fudbal, i naravno zeli da bude na celu grupe. Za svaki slucaj da se ne bi rizikovalo sa 3 + 2-4 (1.48 )

Kvota sa svim utakmicama na tiketu je 17.

Yeovil - Wycombe 3-4

Breintree -Havant & Waterloovile 3-4

Eblsfit - Kembridz 3-4

Oksford - Bishop 4-6

Crewe - Doncaster 2-3

Kvota 53

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...