Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

realno!

inace sutra stvarno mora bolje, ne znam kako ali mora!!

Ono sto ja vidim odma na prvi pogled su Celsi i Arsenal, mislim da Celsi hvata zalet dok je Arsenal ove sezone sabijac, ni Noric ni WBA nisu nista specijalno i mislim da bi to moglo doci. Celsi 1.55 u mocartu, Arsenal 1.75! Pusa!

Mozda i Totenhem ali je to 1.40!

Link to comment
Share on other sites

evo nesto za danasnji dan , pun reprezentativnih utakmica... :)

 

Hrvatska-Belgija 

Suspenzije/povrede: Benteke,Kompany,Simunic i Srna , Fellaini pod znakom pitanja.

Kvalitetnija je ekipa Belgije , bez obzira sto ne igraju Benteke i Kompany , tu su odlicne zamene Van Buyten (Bayern) i Lukaku (Everton) u napadu umesto Bentekea. Moj predlog 2 ili DS X2 :)  Na duplu sansu kvota je 1,55

 

Srbija-Japan

Prijateljska utakmica , igra se u Novom Sadu tako da ne ocekujem neki veliki broj navijaca. Utakmicu ce obeleziti oprostaj Dejana Stankovica od repr..Danas nece igrati Djuricic,Mitrovic,Markovic,Subotic,Bisevac,Fejsa.

dok bi za Japan trebalo da nastupi jak sastav - Kagawa, Okazaki , Honda , Nagatomo , Inui , Sakai , Uchida.. sve iskusni igraci, koji uglavnom igraju po nemackim klubovima, izuzev Kagave i Honde..(Junajted & CSKA),  trebalo bi igrati na golove od 0-2 kvota je 1,90

 

Ekvador-Urugvaj

Ekipa Ekvadora nista specijalno , na poslednjih 5 meceva imaju 3 poraza i 2 remija... dok je ekipa Urugvaja u dobroj formi predvodjena odlicnim napadacima kao sto su Forlan,Suarez & Kavani .. Urugvaj zaista ima kvalitetan tim i smatram da moze bez problema da dodje 2 ili X2 veceras :)

Kvota na dvojku je 3,50 u Mozzartu

 

Engleska-Crna Gora

Do sad su odigrali 2 remija , vreme je da ih dobiju Englezi danas... pogotovo jer za CG nece braniti prvi golman Bozovic,zatim nece igrati Vučinić,Baša,Dzudović a Jovetić je pod velikim znakom pitanja.. Englezi ce imati dobru podrsku sa tribina , ni njima nece igrati par povredjenih igraca , igraci kao sto su Walcott,Oxlade-Chamberlain,Lescot,Cole,Young... ali tu su Rooney,Welbeck i ostala druzina , mislim da ovo moze doci iz keca u kec kvota je 1,80 :)

Edited by stefanm
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ukraine - Poland 11.10.2013 - 20:00 trebao bi GG, proslu tekmu su ukrajinci odigrali na 0:0 sa englezima, i jednima i drugima odgovaralo, sto ne verujem da ce se desiti ovde posto poljaci imaju veoma ozbiljnu reprezentaciju i mislim da ce dati gol u ovoj tekmi

 

Bosnia & Herzegovina - Liechtenstein 11.10.2013 - 20:00 u pinn-u nam se nudi -3AH po kvoti 1.8 sto je veoma primamljivo imajuci u obzir da su bosanci dobili lihtenstajn u gostima 1:8 i da ce verovatno izdivljati i veceras. mislim da je 3-0 sasvim realan rezultat ALI NA POLUVREMENU PHUEO PHUEO PHUEO!

 

Honduras - Costa Rica 11.10.2013 - 23:00 ovde cu igrati posto im je potrebna pobeda za plasman na svetsko prvenstvo, ostalo je jos 2 kola do kraja i pobedom bi obezbedili brazil. kosta rika je druga i sigurno idu na SP, pobedom bi i zafrknuli meksiko koji bi bio na 4. mesto ako dobiju panamu i igrali bi dodatni baraz za odlazak na SP. kec je oko 1.75

 

Serbia - Japan 11.10.2013 - 17:30 dekijev oprostaj od reprezentativnog dresa, mec u novom sadu (lol zbog novog sada, trebao je da se oprosti na marakani), citajuci po medijima vidim da su igraci nalozeni da ga isprate pobedom, ali preko puta ce biti opasan i iskusan japan koji igra dosta efikasno u poslednje vreme... predlozio sam 3+ ali bi pored toga igrao i keca...

 

u ostalim tekmama izdvojio bi potencijalne golove u portugalu, protivnik izrael, u izraelu bilo 3:3, grcka slovacka mi je 0-2, grci redovno dobijaju iz iksa uz jedan postignut gol, engleska je kechina protiv govnogoraca posto ovi igraju bez par standardnih reprezentativaca..

 

toliko od mene!

Link to comment
Share on other sites

Paaa posle ove tekme , 15-og ih ceka jos jedan mec i to protiv Velsa kod kuce , to ce oni dobiti lagano ... ovde bi im i X odgovarao , ali neverujem da ce Hrvati bez Srne i Simunica uspeti da ne prime koji gol danas ... mislim da ce biti ili 1:1 ili 1:2 tacan rezultat , jer je Lukaku u odlicnoj golgeterskoj formi ( do sad 4 gola postigao u Premijer ligi na 5 meceva)... a , te bedne Hrvate smo i mi trebali da ocukamo u septembru kada smo dominirali ceo mec imali 10 suteva itd,a oni samo 1 sut u okvir gola za celu utakmicu! Napred Belgija !  :D  [8D]

Edited by stefanm
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja složih neki tiket od ovih vaših predloga

Srbija 1

Engleska 3+

Grčka x-1

Belgija 2

Španija 1 i 4+

Švedska 1

Bosna 1(hendikep meč)

50>10,373,62!

  • Downvote (-1) 1

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...