Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Ajd' da podelim neka moja razmisljanja sa vama :) pa da cujem komentare

Galatasaray-Shalke

Ja mislim ovo iz 1-1 realno) ... nema Shalke sta tu da trazi jos pogotovo sto su u losoj formi, a svi znamo kakva je atmosfera u Turskoj.. pogotovo kada

Galata igra... + Snejider ,Drogba, Yilmaz B ...

Pregazice ih Galata :)

Milan-Barcelona

Ovde razmisljam nesto , pruzice Krkic i kompanija otpor prvih 45minuta.... ali ce ih posle u II pol odvaliti Barsa ;)

X-2 ;)

Porto-Malaga

Porto je prvi u Portugalskoj ligi i krca sve redom :) pogotovo , ako pogledamo jos i odnos golova na domacem terenu 27:2

Dok ,igra Malage zna da varira... i smatram da ovde dolazi isto iz X-1

Arsenal-Bayern Munich

Mandzukic i ekipa u odlicnoj formi , dobijaju sve redom ... bice tezak i neizvestan mec , ali bi trebalo da padne dvojka kao konacan ishod :)

Edited by stefanm
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ajd' da podelim neka moja razmisljanja sa vama :) pa da cujem komentare

Galatasaray-Shalke

Ja mislim ovo iz 1-1 realno) ... nema Shalke sta tu da trazi jos pogotovo sto su u losoj formi, a svi znamo kakva je atmosfera u Turskoj.. pogotovo kada

Galata igra... + Snejider ,Drogba, Yilmaz B ...

Pregazice ih Galata :)

Milan-Barcelona

Ovde razmisljam nesto , pruzice Super Mario i ekipa otpor prvih 45minuta.... ali ce ih posle u II pol odvaliti Barsa ;)

X-1 ;)

Porto-Malaga

Porto je prvi u Portugalskoj ligi i krca sve redom :) pogotovo , ako pogledamo jos i odnos golova na domacem terenu 27:2

Dok ,igra Malage zna da varira... i smatram da ovde dolazi isto iz X-1

Arsenal-Bayern Munich

Mandzukic i ekipa u odlicnoj formi , dobijaju sve redom ... bice tezak i neizvestan mec , ali bi trebalo da padne dvojka kao konacan ishod :)

+1

1970

Link to comment
Share on other sites

ja sam odigrao 3+ na porto i bajern T2 2+..

Ne znam dal ce drogba i snajder da igraju za galatu ,ako igraju njih 2 salke je u problemu :)

a za zvezdu meni vise smisla ima da se igra gost manje poena (u mozzartu je 72.5) ako svi ovi ne igraju kapiram da zvezda ne moze

da da preko 65, ali ko zna

Edited by kassado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...