Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Nadovezao sam se na onu pricu oko kvota na dvoznak 12. Ako se predosmislim javicu ti... Bas cu sad pogledati vas post na blogu za tu tekmu

Koja je logika da dam kvotu 3 kad ja.mogu da odigram X na 1.85? Sto se tice sigurnosti, evo neka Gruja garantuje za mene, mogu i kod jjega da deponujem novac ako treba. Mozda dignem kvotu na 2 tokom dana :-)

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Inace info za predstojeci vikend

Dagenham & Redbridge 4-0 Bristol Rovers - 5/5/2012

Bristol Rovers 2-0 Dagenham & Redbridge - 29/10/2012

Bristol Rovers 0-2 Dagenham & Redbridge - 5/3/2011

Dagenham & Redbridge 0-3 Bristol Rovers - 19/9/2010

Bristol Rovers 4-1 Dagenham & Redbridge - 4/12/2011 (LDV Vans)

In league meetings, one of the sides has always failed to score with both sides taking six points off the other.

Link to comment
Share on other sites

kome se povraca od liga evrope, okacio sam analize jednog hokeja i dve evroligaske tekme na blog, pa sasrecom!

http://betcool.blogspot.com/

Ispratio, dodao 2 nasumicna hokeja da ojacam kvotu :)

Stvarno je mrtva ova LE ali moralo je nesto da se odigra

Udineze - Liverpul

Udineze kuci u Italijanskoj dosta cesto igra 0-2 kao i Liverpul na strani. Udine je ispao i nema tu koja cast da se brani u LE, i ne ocekujem neku preveliku zelju od njih a od Liverpula ne ocekujem nasrtanje i velicanstvenu igru te 0-2 , 1.90

Inter - Nefci

Kakva god da je situacija i ko god igrao 1 1.45

- Rubin Partizan

Partizan ce pokusati da ugura jos koji gol u poslednjoj utakmici a to nece previse brinuti Rubin, koji naravno da moze da postigne gol protiv Partizaa sa kojom god postavom te 2-4 1.45

Rapid - Metalist

Dve ekipe na cijim utakmicama skoro po pravilu pada dosta golova. Metalistu nije bitno protiv koga i kada igra, te 2-4 1.50

Twente - Helsinborg

Leverkuzen - Rosenborg

Isto kao i za Rapid - Metalist, 2-4 kvote 1.55

Ukupna kvota 14.

Link to comment
Share on other sites

kome se povraca od liga evrope, okacio sam analize jednog hokeja i dve evroligaske tekme na blog, pa sasrecom!

http://betcool.blogspot.com/

Iznenadila me Barsa sa veoma losom igrom u prvom poluvremenu, kao i sa igracima koji su igrali... ocekivao sam igru kao u Turskoj, ali sam se zajebao izgleda :c

Olimpijakos opravdao ocekivanja i pobedio je u hendikepu, dok je Lulea vec u trecem minutu gubila sa 2-0, tako da je kec odma pao u vodu, ali nisu "prodali" 0-5 i ispostovali su sami sebe.

IDEMO DALJE BRE!

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...