Jump to content

Noć Reklamoždera 2010


Recommended Posts

Iako su ljudi u Srbiji isfrustrirani reklama, to je nekako i razumljivo s obzirom da je kvalitet istih očajan. Mahom su loše prekopirani radovi s kraja '90ih sa iritantnim melodijama ili debilnim porukama. No, ipak vredi otići na "Noć Reklamoždera" i videti one strane kako bi znali o čemu se zapravo radi.

Prošle godine sam bio i izabrali su našu "reklamu decenije". Tu titulu je dobio Telekom sa spotom

Mahom su tada puštali matorije strane reklame i novije naše reklame odakle su te stare dobre ali već viđene. Tako da je prošla godina bila meni lično ispod proseka...

Ove godine su u užem krugu 30ak reklama od kojih meni su 2 vredne gledanja do kraja.

Izdvojio bih kao jedinu "na mestu" MTV reklamu sa sloganom "Sada se razumemo".

Poprilično komična sa akcentom na regionalni MTV. Daleko je ova reklama od vrhunske ali ovo je otprilike najbolja koju sam video.

Ispod nje je takođe dobra Jelen reklama koja i dalje fura slogan "muškarci znaju zašto" ali dobro nije loše.

Ostale su meni no comment, ali svakako možete sve reklame da pogledate i da glasate za njih >>> OVDE <<<

edit: typo

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

vezano za naslov, bio sam dvaput, oba puta se smorio, nikad nisam mogao da odgledam do kraja, just my 2 cents

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Slažem se Hajli, predugo to traje da bi neko ostao do kraja. Potpuno nepotrebno smaraju sa nekim nagradama, specijalnim gostima itd. ali dobro, mora se.

Grujane to je bio savet da ne izgubiš 45 min svog života kao ja.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

vezano za naslov, bio sam dvaput, oba puta se smorio, nikad nisam mogao da odgledam do kraja, just my 2 cents

WORD. Secam se onomad kad je na binu izashao POZNATI REPER JUICE [roflmao] hahaha, kakva je to reakcija publike bila samo [roflmao]

retardi od svih datuma odabrali Svetog Nikolu. Preskočiću.

USTASE !!!! [:0]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio pre par godina i bilo mi je kul, mislim da cu ici ove godine :)

i ja isto,delili su neke crvene majce i cappi pistaljke :)))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...