Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ne stizes da gledas, pretpostavljam, emisiju od krucijalne vaznosti gde se pojavljuje potencijalni partner onoga cije se ime ne izgovara zalud?

I to emisija o kuvanju...ololo...ode on na 120kg...:o

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Pobedio si i celu radnu nedelju, misliš da je danas subota :D

najbolje da bi se probudio ovako kasno da je subota, znas kolko bi parova propustio?

odgovorio ti je mendzi !

a i ne bih toliko dobrih parova propustio (sem engleza u 15 do 2) koliko ne bih imao vremena da razmisljam za nemce i engleze u pola 4 i 4, teska je to rabota !

i nisam se pokajao sto sam otisao po leba, sneg je kul, samo u'vatila me tuga kada sam video kako nema nijednog deteta napolju, kapiram da su svi za kompovima :C , eh u moje vreme...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Razbio prozor papucom na susednoj zgradi jer sam pokusao da dozovem stanare da iskljuce alarm koji zvoni kao besan. Bila policija, jedan stanar iz sasvim levog stana izasao da se bije, sestra moja dosla da me brani i da dize jos vecu frku. Ja stojim mirno, jer sam se uplasio jer nisam ocekivao da prozor pukne. Trebao sam bolje da znam, ipak je minus napolju. Izvinjavam se svima, ne bezim i ponasam se zrelo. Najvise me zabolelo sto kad se to zavrsilo, od mojih ukucana sam dobio kritike gde sam ja ispao najgori od najgorih. Dodje mi da se ubijem jer nisam takva osoba kako me prikazali. Jebem ti ovakav zivot vise, nije vredan zivljenja.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

razbijam na poslu, moram da se pohvalim!

I kad sam kod toga, jel ima jos nekoga ko je 25 +/- i radi sa ljudima koji ,verujem, cuvaju partijske knjizice,pricaju o deci,njihovim uciteljima, ko/koga,koja/kome i rade po sistemu "ovako ja radim od 1968 i ti mene sad ucis" a potom posalje .xls dokument 5x (jer ima 5 strana [8D]), svaku stranu posebno i kako se nosite sa takvim kolegama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...