Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jok, stabilna ko oracle baza

Jel nosiš punjač svugde sa sobom ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam da ce ovo biti flejmovano, ali nema veze jer ce se naci neko ko ce i odgovoriti:

Kako i da li se mogu porediti orgazam i onaj osecaj kad se iskenjas, ali da si prethodno morao da trpis pola sata?

Nije isti fizioloski osecaj zadovoljstva, ali po intenzitetu su jebeno slicni ako mene pitate

UF

Link to comment
Share on other sites

Znam da ce ovo biti flejmovano, ali nema veze jer ce se naci neko ko ce i odgovoriti:

Kako i da li se mogu porediti orgazam i onaj osecaj kad se iskenjas, ali da si prethodno morao da trpis pola sata?

Nije isti fizioloski osecaj zadovoljstva, ali po intenzitetu su jebeno slicni ako mene pitate

UF

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

jao reinstalirao win7, i sada nece utorrent da skida na d particiju, dok na c skida bez problema. iskoci acces denied, i prekine se dload. sta da radim? formatirao sam samo c, d nisam dirao. a pre ovog sam imao isto sedmicu, samo 32bit

kontam da je u pitanju neki permission

p.s. a kao da sam resio. morao sam na svaki folder na toj particiji da idem na full control za sve usere. nisam nasao nista prostije.

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Formatiraj d. :tf:

sto je najjace, to bi i resilo problem. ali kontam da to ne dolazi u obzir.

problem je sa permisijama. Uradi sledece: http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;308421&sd=tech

Radi i pod win7. Mozes da koristis bilo koji administratorski nalog. safe mode je obavezan ako menjas permisije za sistemski disk, nisam siguran za sporedne diskove. idi u safe mode za svaki slucaj.

Link to comment
Share on other sites

pod jedan, i muskarci i zene imaju 'g' tacke u anusu, pod dva, nista cudno u hepi kenjanju, nasledje iz analne faze. kod nekog je intenzivnija kefaja, kod nekog manje, zavisi od prolaska kroz analnu fazu, mislim, dajte, to valjda znamo svi...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Odgledao Gladijatora ponovo posle 10 godina. Navrla sećanja kada sam kao klinac gledao i skupljale se suze u očima na zadnjim scenama filma.

Pitam se... ako te pogodi film ili scena u mladosti dal će to uvek da se vraća, iako realno da sam sada prvi put odgledao film bio bi u fazonu "ok, cool".

Sabijam C# kao car.

Kasniš 5-6 godina :tf:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...