Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ne mogu da verujem da onakav toss genije na ovaj nacin izgubi poslednji mec... napad sa zilotima je jednostavno besmislen... usudjujem se da kazem da bih ja licno to izveo bolje iako ne znam hotkey za warp zilota :D

a ako ovaj jadnik osvoji GSL onda je igra sranje :(((

e da... da li je jebeno moguce da je isti lik mikroisao one stalkere na LT i onako "zilotski" udario a+levi klik na bazu koja ima savrsenu arhitekturu (dobro ne bas savrsenu... jedan je BH_Instructor!)

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao partije danas :(

was busy - dimplomirao sam - hello freedom : )

Hello starcraft2 :>

Ako ovaj Rain dobije.. ne znam.. :) Najvise bih voleo Jinro da uzme. A potom MC. U svakom slucaju ne glupi Rain.

Navijam za Toss-a ali jebiga Jinro in my heart. Zao mi je sto finale nije Jinro vs MC.

p.s.

Glupi glupi glupi Rain! :)

a jos gluplji HongUn

Link to comment
Share on other sites

ijaoj jinro ne zna da pomeri scva, kako je samo dopustio da mu zealoti dvaput delay-uju taj bunker :|

edit: single zealot prvi put lmao

ma i to, a i kasnije kad ne moze da kontrolise ono govno iz factorya, stao mi mozak, vulutre wannabe i paralaleno da ubija stalkera u mainu, nubchina :D

@game2

forcefileds near bunker, problem scv?

:tf:

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Navijam za Jinro-a od početka turnira, ali ovo šta mu MC radi je... pa kao da se poigrava sa njim.

Ovako se igra protoss sa skillom, i sada se najviše vidi da su priče o UP protosa totalna glupost. Sve je skill, a race balans možda ulazi 0.5% u jednačinu.

Samo se nadam da neće baš biti 4:0, jer će biti najkraće polufinale evAr (manje od sat vremena wtf?)

Link to comment
Share on other sites

Navijam za Jinro-a od početka turnira, ali ovo šta mu MC radi je... pa kao da se poigrava sa njim.

Ovako se igra protoss sa skillom, i sada se najviše vidi da su priče o UP protosa totalna glupost. Sve je skill, a race balans možda ulazi 0.5% u jednačinu.

Samo se nadam da neće baš biti 4:0, jer će biti najkraće polufinale evAr (manje od sat vremena wtf?)

ti me svakim sledecim postom sve vise odusevljavas majke mi. pa vidis li ti sta pises i citas li ti uopste sta 'mi' pisemo? SADA SE VIDI DA SU PRICE O UP PROTOSA TOTALNA GLUPOST? imas JEDNOG lika koji JEBENO DERE (JEDNOG!), skil mu probija plafon i zbog toga sto ON DERE ti si zakljucio da je sve ok? ono sto pisem(o) VEC 10 DANA SADA je da bi bio dobar sa protosom MORAS DA BUDES CAR, a da bi bio dobar sa teranom TREBA DA NISI RETARD, shvatas li ti to?

btw, rema bog spoiler tagova :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Bice 4:0 i to nema veze sa balansom vec sa time da jinro ocajno igra i tragedija je sto je i ovde stigao. Jedino sto ume je da postavi igru, sama kontrola i mikro i donosenje odluka u toku bitke ... ocaj ...

a ljudi koji to ne vide i loze se na jinroa kao ti imaju nula skila u analizi igre.

PS: evo vam ga jinro koji ne chizuje ... govnar ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...