Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Znaci ovaj gsl je bio dokaz da ti ne treba skill da bi usao u polufinale. Onaj suntavi rain je igrao kao 90% nobrain terrana na ladderu. Najjace je verovatno i to sto kad bi mu neko rekao da je aliin fag, on bi odgovorio u stilu, si ti lud kakav allin imao sam expo!!11 To sto imas 3 scva na mineralima nema veze... Drugi zvp je bio dobar jbg, fruit je isao 1 base jer je, po meni, gotovo nemoguce preziveti 4gate na pro nivou. Svaka cast protosu za 4 partiju i drago mi je sto je dokazao da protos moze da izvuce milion stvari protiv zerga za koje je definitno dokazano da nisu OP. Jedva cekam da vidim sta ce Jinro da odradi sutra.

Link to comment
Share on other sites

A zašto je all in fag? Ili dobiješ ili izgubiš, i tu se vidi micro skill, plus da li (i ako) uspeš dobro da sakriješ zgrade, pa uradiš eventualno neki proxy itd...

I te kako treba skill za all in, a takođe treba skill da tom tehnikom dobiješ igrača kao što je NesTea, i to više puta za redom.

Ili je možda NesTea kriminalno loše odigrao? Možda neko od vas ko igra zergove može da kaže?

edit: spoiler tag... mada sam ubeđen da ih svi čitaju ionako :)

Edited by 3MAJ86
Link to comment
Share on other sites

ne spojluj...

pa nije bas da ti treba skill za allin to moze svako da uradi...ne kontam kako mu je uspelo da dobije 3 partije sa tom forom...ja mislim da je nestea tu dosta kriv. ako ti neko uradi jednom allin uvek moras da budes spreman za narednu partiju i radis scout kao nenormalan

Edited by Boku

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

A zašto je all in fag? Ili dobiješ ili izgubiš, i tu se vidi micro skill, plus da li (i ako) uspeš dobro da sakriješ zgrade, pa uradiš eventualno neki proxy itd...

I te kako treba skill za all in, a takođe treba skill da tom tehnikom dobiješ igrača kao što je NesTea, i to više puta za redom.

Ili je možda NesTea kriminalno loše odigrao? Možda neko od vas ko igra zergove može da kaže?

edit: spoiler tag... mada sam ubeđen da ih svi čitaju ionako :)

kakav ti mikro treba da sa jednim scv-om napravis bunker povuces 10 scv-eva koji ce biti na a-move i stavis 5 marinaca u ctrl 1 gde ces povremeno ici nazad a nazad a dok ne dobijes stim. Naravno ovi likovi su pro pa sve deluje imba i naravno imaju mikro, ali sve sto je rain uradio moze izvesti i bilo koji platinum teran bez vecih problema.

Nes je igrao fenomenalno sto dokazuje i poslednja partija gde je uspeo da zadrzi prvi push, ali jednostavno 2 rax je zaista jaaako tesko zaustaviti osim ako sam teran ne zajebe.

Edited by The MisT
Link to comment
Share on other sites

Koji si ti lik. :) Napišem post, i onda posle minut (prema vremenu na forumu) ubacim tagove, još i napišem da zbog toga editujem, a ti me 6 minuta posle toga opominješ da ne spoilujem? WTF?

Da, ali lik je lepo priznao da je NT bolji od njega, i da je u all-in rushevima video svoju šansu, a pri tome je pokazao dobar micro. Ili je NT slao banelinge na a+move (što je malo verovatno).

Link to comment
Share on other sites

Onaj suntavi rain je igrao kao 90% nobrain terrana na ladderu. Najjace je verovatno i to sto kad bi mu neko rekao da je aliin fag, on bi odgovorio u stilu, si ti lud kakav allin imao sam expo

haha. Jos gore; u intervjuu odgovara artosisu na pitanje "da li si se plasio da odigras macro game protiv nestea?" - "nisam imao vremena da vezbam i zato sam all in-ovao"; koja laz hahha. Nadam se da ce jinro proci sutra <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...