Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dobro der

TOO MUCH OFTOPIKUJETE :))

back to quarterfinals

ajmo prognoze, ovo su moje

Z Nestea - T Rain 2:1

Z FruitDeader - P Hongunprime 2:0

T Foxer - P MC : 2:1

T Jinro - P Choya 1:2 (ali navijam za Jinroa! :)

sad sam ustao... ne znam rezultate majke mi... :D navijam za bracu zergove i foxer-a (zato sto masteruje)... jinro jeste jedini non korean, ali onda opet nema tossa tako da bih voleo da ti se ostvare sve prognoze ^^

Link to comment
Share on other sites

a mozda jeste :D iako je MC do jaja, nekako mi je sigurnije da tipujem na Foxera.

to je taj terran, to je taj allin. jos da uradi sad u 5oj ponovo i ide u polufinale zbog 3 allina : D

edit:

ruzni tuzni allinovi

Edited by Knocknock
Link to comment
Share on other sites

foxerov tvp mozda nije toliko dobar :)

lepo se kidaju ova dvojica mada nestea tako promeni partiju u sekundi, mnogo je lud

Da, ali baš me čudi da je dozvolio sebi da izgubi dve partije na veoma sličan način.

Majstorica će biti ekstra, ali ne verujem da će Rain moći nešto da uradi. Videćemo :)

Link to comment
Share on other sites

meni je to malo glupo razmisljanje, onda bi svi slabiji dobijali jace nonstop pomocu raseva? ako je nestea toliko bolji onda ce znati da se odbrani od bilo cega a ne od 30 marinera i 2 sidz tenka. Zadnja mapa mu mozda nije isla u korist ali opet...

pa ne, nije ovaj 100x bolji od njega pa da mu ovaj ne moze nista...ali kad je neko bolji "moras" da ga dobijes odma, jer ces kasnije to jako tesko uraditi

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

mislim da je vece pitanje koliko zaostajes kao zerg ako napravis ceo build samo da bi se odbranio od rusha.

ako je puno, kao sto ja mislim, i da je na na osnovu toga nestea odigrao kako je

u pokusaju da ne zaostaje ali i da se odbrani.

ocigledno je nemoguce, barem za 2. najboljeg zerga u GSLu?

anyways.

igraci u bilo kom sportu se gledaju bolji kada su 'kompletni'. All-around good.

Samim tim, Rain nije priblizno dobar Nestei imho

Edited by Knocknock
Link to comment
Share on other sites

Igram kao teran, doduse nisam igrao sto godina, ali ne navijam za igrace koji igraju sa teranom uvek. Ne gotivim nestea niti raina. Da su ona 2 allina bila ruzna, jesu, jer su mi bila glupa za gledanje, ali poslednja partija mi je bila zanimljiva. Hatch first ima svoj downside, pogotovo na steppes of war mapi, to gomila zergova zaboravi i onda se desavaju ovakve stvari. Sad pocinje fruitdealer-hongunprime, navijam za fruitdealera iako sam na pocetku gsl-a rekao da cu da navijam za protose, posto ih je bilo toliko malo. Ima ih sad cak trojica u ro8 tako da nisu vise ugrozena vrsta :). Nadam se da ce da bude zanimljivije od nestea-rain serije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...