Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

"Potrošili ste vašu kvotu od 50 ubijenih mobova u postpaid paketu, svaki naredni ubijeni mob će vam se tarifirati sa 2 Microsoft kredita za normalnog, 5 za elite, 20 za bossa, na računu imate još 540 Microsoft kredita, da dopunite vaš WGX račun pošaljite SMS na broj xxx-xxx-xxxxx - cena poruke je 100 dinara za 50 Microsoft kredita + PDV i takse sa svih mobilnih operatera" :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

A onda udari zemljotres i svi umru od posekotina nastalih od tolikog slomljenog stakla. Dodatno, svako vidi svakog u video konferencijama a indikacije da kamera negde postoji nema. Corey bi presao u Amise istog trena :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

^taj rad, ovaj lik mi je recimo car i umirao sam od smeha, iako znam neke ljude koji su se skenjali dok su gledali ovo :D

http://www.youtube.c...player_embedded

Malo, malo pa negde u svetu pukne priča da je neki tamo lik našao i ubio nekog drugog lika u rl jer je cheatovao u nekoj mmo/onlajn igri ili slično. Ali nikad nisam baš kontao da je to čest problem, šta više, već da je veoma retka anomalija i da se to u principu ne dešava, mada ovaj lik me nekako totalno razuverava po tom pitanju.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...