Jump to content

TURNIR U KRAGUJEVCU 04-05.12.2010


knbr

Recommended Posts

Cao drugari, zelim da najavim turnir u Kragujevcu. Datum 04-05 decembar 2010. Igraonica Kragujevac Gaming

-Mesto odrzavanja : Kragujevac , ulica : Kneza Milosa 4 (U podrumu Penzionerca, kod Nove Crkve) .. Sledi link za pronalazenje : http://www.planplus.rs/

-Datum odrzavanja : 4-5 decembar.2010

-Broj ekipa : 16+ ( 16 je minimum , maksimum 32 ekipe)

-Visina kotizacije : 5000 dinara

-Nagrade : U zavisnosti od broja ekipa!!

-Slike igraonice :

http://img834.imageshack.us/i/kgextremegaming2.jpg/

http://img178.imageshack.us/i/kgextremegaming3.jpg/

http://img841.imageshack.us/i/kgextremegaming.jpg/

http://img26.imageshack.us/i/kgextremegaming4.jpg/

http://img26.imageshack.us/f/cw1w.jpg/

http://img121.imageshack.us/f/cw2w.jpg/

- Opste informacije :

- Uplate ce se vrsiti samo putem ziro racuna :

- Broj ziro racuna:160-5300100921075-22(Banca Intesa)

- Uplatilac: Vase ime i prezime,grad,ime ekipe

- Svrha uplate: Turnir

- Primalac: Tamara Lazovic

- Sliku uplatnice poslati na mail Cr1Le@hotmail.com

- Datum do kada uplate moraju biti izvrsene je : 30.11.2010

* Ako je 16 ekipa nagrade su sledece :

1.mesto : 40.000 dinara

2.mesto : 18.000 dinara

3.mesto : 7.000 dinara

Igraonici u slucaju ako je jedan dan ide 15.000 dinara

* Ako je 32 ekipe nagrade su sledece :

1.mesto : 80.000 dinara

2.mesto : 35.000 dinara

3.mesto : 20.000 dinara

* U ovom slucaju turnir ce trajati 2 dana i igraonica ce uzeti 25.000 dinara

Sto se tice smestaja ako je turnir 2 dana , mi cemo pokusati da obezbedimo sto jeftiniji smestaj u hotelu Zelengora koji se nalazi u blizini igraonice . Smetaj ce biti tipa 500-1000 dinara, videcemo sto pristupacnija cena da bude.

Informacije o igraonici :

Igraonica se nalazi u samom centru grada,otvorena je 17.avgusta u prostoru koji ima oko 200m2,poseduje 30 igrackih konfiguracija i 2 ps3,sank sa toplim i hladnim napitcima,podeljena je u 3 sobe Public, CW ROOM i SONY ROOM.

Strogo je zabranjeno unositi hranu,pice,grickalice unutar igraonice.

Problemi sa vikanjem ne postoje mozete svoj glas da koristite do iznemoglosti.

Konfiguracije racunara:

Maticna ploca : Gygabyte & MSI

Graficke kartice : Gygabyte & MSI GT220 ( 1GB DDR3)

Procesori : E5330 Dual Core 2.6GHZ

Ram : 2GB DDR2

HDD : 320GB

Mis : Logitech MX518

Tastatura : Logitech

Slusalice : Philips

Monitori : LG w2243s 22" [4:3] - http://www.megamamute.com.br/Imagens/produtos/28/63728/63728_Ampliada.jpg

Informacije o sistemu turnira :

-Mape koje ce se igrati na turniru :

de_dust2

de_inferno

de_nuke

de_train

de_tuscan

Sto se tice nekih pravila mada svi to vec znate : Zabranjeno koriscenje silent run-a , bindovanog na skrol. Zabranjeno igranje na 16bita. Zabranjeno pricanje nakon smrti cim proradi fadetoblack ili 3 sekunde. Obavezna igra 0.01 ex_interp-u. Sudija ce pre meca proveriti sve kako to vec treba da bude na turniru !! I obavezno da se ekipa pojavi 30 MINUTA pre pocetka najavljenog meca.

-Ako je u pitanju 16 ekipa : 4 grupe po 4 ekipe , prve 2 iz grupe prolaze , zatim sledi 1/4 finale bo1 , polufinale bo3 i finale bo3 ( mape ce biti odlucene kada se sazna broj ekipa )

-Ako su u pitanju 32 ekipe : 8 grupa po 4 ekipe , prve 2 iz grupe prolaze , zatim sledi 1/8 finala bo1 , 1/4 finale bo3 , 1/2 finale bo3 i finale bo3 ( prvi deo grupa od 1-4 bice odigrane 1 dan kao i 1/8 finala, drugi deo grupa od 5-8 ce biti odigrano drugi dan kao i elminacije do kraja ) ( mape ce biti odlucene kada se sazna broj ekipa )

Zreb ce biti poludirigovan , sto znaci da cemo postaviti samo nosioce grupa i eventualno high seed ekipe da se ne bi desavalo da napravimo neku grupu od 4 mnogo jake ekipe . A ostali deo zreba ce biti skroz random .

Pozvane ekipe :

1. neWave - UPLATILI

2. BGDonline - UPLATILI

3. Gamersject.Spin - UPLATILI

4. 34k - UPLATILI

5. Godfather.NSB - POTVRDILI

6. DPS.matrix

7. PAK - UPLATILI

9. itsmorphintime

8. urbanExperience - UPLATILI

10. SBC - POTVRDILI

11. Idzuo - UPLATILI

12. YO - UPLATILI

13. PHERiA - UPLATILI

14. LikeWeCare - UPLATILI

15. tehn33k - UPLATILI

16. freakS - UPLATILI

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. 5bRo - POTVRDILI

18. eXtremeZone - POTVRDILI

19. Bullet Symphony - UPLATILI

20. Xteam - POTVRDILI

21. peytonski pastuvi - UPLATILI

22. Battle For Victory - POTVRDILI

23. Jordan mix - POTVRDILI

24. Boys from Hood - POTVRDILI

25. CM Clarion BiG Team - POTVRDILI

26. selocrew.FORGE - POTVRDILI

27. Zabavljamo Masu - POTVRDILI

28. QBICALL - POTVRDILI

29. 5thP - POTVRDILI

30. YF -POTVRDILI

31. Oma - UPLATILI

32. Aequitas -POTVRDILI

33. Gazela - POTVRDILI

Nadamo se da ce se pozvane ekipe odazvati pozivu , ostale ekipe imaju naravno prava na prijavu . U zavisnosti od broja ostalih ekipa videcemo da li ce se turnir igrati sa 16 , 24 ili 32 ekipe.Grupe ce biti izbacene 01.12.2010. u popodnevnim satima.

Ceo kostur naknadno kada budemo znali makar priblizan broj ekipa !!

Bice 3 online HLTV-a !! Rezultati ce biti azurirani odmah nakon zavrsetka meca kao i demoi !!! Mnogo smo dobri likovi mi tu ispali :D

Za sve potrebne informacije mozete kontaktirati :

Ivan ( knbr ) : 064/ 2937-311

Aleksandar ( roki ) : 062/ 445-330

knbr steam : kggamingvip4

knbr msn : Cr1le@hotmail.com

SIGURNO SMO NESTO ZABORAVILI TAKO DA SVE STO VAS ZANIMA PITAJTE , AKO SE SETIMO JOS NECEGA ISPRAVICEMO !!!

AKO MOZE STICKY ! :-)

Edited by knbr
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

<- taja - svega mi

oda, zaboravih da kazem da cete imati priliku da u Igraonici KG Extreme Gaming probate JEDNU MNOGO DOBRU KAFU, koju ce vam skuvati moj dobar drugar krispi Cr1Le (konobar deluxe)

pravi konobar dakle, KO CASTI KAFU?

I jos jedan topic sa kafom na svakom drugom postu :D

Link to comment
Share on other sites

Jos kad se otvorila ova igraona sam dobio slike od nekoliko drugara iz Kragujevca i stvarno dobro izgleda, vidi se da nije neka rupa. Videcu da nagovorim ove moje, hvala vam na pozivu (i pise se faithIN majku mu, kad si vec utrefio imena svih ekipa, napisi i to normalno) ;) Pozdrav i srecno, da sve prodje kako treba <3

Link to comment
Share on other sites

Jos kad se otvorila ova igraona sam dobio slike od nekoliko drugara iz Kragujevca i stvarno dobro izgleda, vidi se da nije neka rupa. Videcu da nagovorim ove moje, hvala vam na pozivu (i pise se faithIN majku mu, kad si vec utrefio imena svih ekipa, napisi i to normalno) ;) Pozdrav i srecno, da sve prodje kako treba <3

baki igraona je vrh veruj ti bratu :DDD

a DJSG potvrdjuje i sigurno ce doci kod brace iz Kg-a :DDD

Link to comment
Share on other sites

Jos kad se otvorila ova igraona sam dobio slike od nekoliko drugara iz Kragujevca i stvarno dobro izgleda, vidi se da nije neka rupa. Videcu da nagovorim ove moje, hvala vam na pozivu (i pise se faithIN majku mu, kad si vec utrefio imena svih ekipa, napisi i to normalno) ;) Pozdrav i srecno, da sve prodje kako treba <3

Ispravicemo to odmah , opusteno :-) Nadam se da se vidimo :-)

Link to comment
Share on other sites

hhahahahahahahaha Zvali su ga Gile Trta. Ali ne ne, Gile je glavni baja tu kad treba da se tambura neko zbog prozivanja u toku igre (pretprosli tur u SD Palanci)...

JEBENO JEZIVO :) mnogo si razocarao gilac

btw, BADZONE, NE BADZONEOM, JEBEM TE U DUPE GMAZATO

Edited by ImproVision sho

SJ

Link to comment
Share on other sites

hhahahahahahahaha Zvali su ga Gile Trta. Ali ne ne, Gile je glavni baja tu kad treba da se tambura neko zbog prozivanja u toku igre (pretprosli tur u SD Palanci)...

JEBENO JEZIVO :) mnogo si razocarao gilac

btw, BADZONE, NE BADZONEOM, JEBEM TE U DUPE GMAZATO

Ahahah a dolazi kod mene klinac sto je proveravao kompove i kaze mi onaj veliki igra na 16bita (kad si pomesao openGL i software xD). Ja mu kazem pa idi mu reci da promeni mozda nije video, a on meni el si lud, idi mu reci ti, ja bi mu dao i wh da instalira... aaahahahahahahahahaaaa umro sam tad :D

www.unitedbc.info

Link to comment
Share on other sites

Matematika to je sad fanatikaaaaaa

tralalalalalalalallalalalalalala 65+30+15=135+25=160! To je to! GG

Good Luck sa turnirom, nadam se jednom uspesnom napokon ;)

SIGURNO SMO NESTO ZABORAVILI TAKO DA SVE STO VAS ZANIMA PITAJTE , AKO SE SETIMO JOS NECEGA ISPRAVICEMO !!!

Evo ispravke u vezi nagrada,trebalo je dosta vremena napisati ovaj roman + matematika...Muka ziva :D

Hvala.

Edited by knbr
Link to comment
Share on other sites

Matematika slabija strana, nista ne uzimaju za sebe, i tih 25k ide u nagrade samo nisu sracunali kako treba. Znaci bice vece nagrade, editovace u toku dana, sad mi rekose.

U principu, uslovi su maksimalno dobri da se organizuje do jaja tur. Masine rade super, ima ih 30. Lokal je ekstra, ima i mesta za blejanje/pikanje sonija/kafenisanje. Gomila lokala sa klopom i picem je na 2 minuta odatle, hotel je takodje na dva minuta gde ce biti sredjeno prenociste za male pare. Bice online hltv-a i live rezultata. Kg je vecini relativno blizu, i autobusi/vozovi nisu problem, taksi od glavne autobuske do igraone je stotinak dinara. Momci sto organizuju su do jaja likovi, sa dosta turnira iza sebe tako da verujem da ce sve biti tiptop.

E da, monitori su 22" LG svi, sa oneclick 4;3 opcijom.

Jos jedna stvar: "U podrumu Penzionerca", a Kobrica jedan od vlasnika lokala, ne bih rekao da je slucajnost :)))

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...