Jump to content

Tradicionalni novogodisnji LAN CS 1.6 turnir u XL igraonici


gerga

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj ako ti nije frka da 3ceg napises koliko ekipa je uplatilo ucesce, ako ce se odrzati turnir da znamo da uplatimo 4og.

Sale nemoj da znas nego se lepo prijavi . Turnir ce se odrzati svakako . Oni igraju to par godina . Odande ce biti 3 ekipe kako ja mislim , ostalo ce se odavde prijaviti .

Link to comment
Share on other sites

noiser lepo uplatite ! Ekipa ce biti iz Vrsca 3 . Ostale ce doci odavde . Ti iz vrsca su navikli da donesu pare na dan turnira . Ako na vreme zavrsite bice sve ok .

Zoom vidi se da imas drugare iz Vrsca.

Jeste proslih godina kada smo igrali zadnji dan su svi uplacivali. I onda su svi kukali pa kada mi igramo, sto mi ovoliko cekamo...

Morali su da cekaju, turnir je poceo a dolazile su ekipe i uplacivale...

To onda nije bio veliki problem jer je turnir bio na lokalnom nivou i vecina ekipa je bila iz Vrsca ostane drugar pa kada se priblizi njihov termin zovne drugare,

ali sada ne mogu da dozovlim da ide tim tokom i zato sam stavio da je zadnji dan za uplate 5. januar.

5. januara cete znati koliko ima ekipa prijavljeno i dali ce se igrati ili ne.

Ako ne bude prijavljeno minimalno 6 ekipa turnir se otkazuje i vracam uplate.

6. januara postavljam ovde grupe, parove i termine.

Pokusacu da dogovorim sa lokalnim ekipama da one otvore turnir i igraju pocetne meceve da bi sto ranije poceli turnir a da to ne bude opterecenje za ekipe sa strane. Da ne moraju rano da ustaju,

jer cemo cenim do zore zaginuti ako budu popunjeno svih 16 slotova.

Bice po 4 ekipe u grupi, igrace se grupa po grupa imacemo tacnu satnicu.

Ekipe iz grupe zauzmu mesta podese se zagreju se i igraju dok ne zavrse meceve u grupi, nema ustajanja ni premestanja.

Da bi to sve bilo kako treba da nam svima bude lakse i vama i meni, morate uplatiti do 5. janura. I vodite racuna o radnim vremenima banaka ili poste zavisi gde uplacujete.

Nadam se da svi to razumete.

Kome se igra neka uplati i igracemo se. Nemojte vise postavljati pitanja ko je uplatio jer sam ja 100% siguran da ce svi ili vecina cekati zadnji dan da uplati.

Aj ako ti nije frka da 3ceg napises koliko ekipa je uplatilo ucesce, ako ce se odrzati turnir da znamo da uplatimo 4og.

Ne moze 03. nista da se zna jer banke ne rade 01. subota, 02. nedelja i 03. ponedeljak.

A ja uplate ocekujem tek 04. i eventualno 05.

Znaci sve ce se znati 05. do 16h ko je uplatio i tada cete biti obavesteni.

Link to comment
Share on other sites

NUM je dao pare na ruke tako da za sada imamo 4 ekipe.

Sutra pocinju da rade banke i ocekujem sledece uplate:

dolazim u moj grad <3 morace da se skupi neki mix :)

Ocekujem uplatu.

Deluje zanimljivo :D, mozda se vidimo tamo :)

Ocekujem uplatu.

Kul.

Mozda dovedem neku ekipu.

Ako nesto treba, tu sam.

Ocekujem uplatu.

doci ce ekipa iz PA :)

Ocekujem uplatu.

Ekipa ept najavljuje ucesce na turu. GL.

Ocekujem uplatu.

Pisi tamo 5UM placamo do 2011 :D

Ocekujem uplatu.

druGARI dolaze, uplaticemo za 10ak dana pare.

Ocekujem uplatu.

dolazi iin iz bgd 100 %

Ocekujem uplatu.

bice ekipa opusti se

Ocekujem uplatu.

g0g1 mix Dolazi 100%

Ocekujem uplatu.

i mi cemo doci ako bude ekipa, cisto da znas orjentaciono

Ocekujem uplatu.

Ako sam neku ekipu najavio dva ili vise puta neka napise, isto tako ako je neko od najavljenih odustao neka napise to.

Da bi oni koji zele da igraju imali uvid u pravo stanje. Po ovim prijavama imamo jos jedan slobodan slot, ali i dalje vazi pravilo ko uplati igra.

Znaci ovi sto su se najavili nisu time rezervisali slot.

Link to comment
Share on other sites

Ako moze orga da ostavi par informacija - dal su svi uplatili, dal jos uvek ima mesta, i dal mora bas taj peti januar da bude poslednji datum uplate. Dosao bih sa ekipom 100 posto, samo nam treba mozda dan-dva, cekamo drugara da se vrati u Bg pa da uplatimo. Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

iNation uplatili to je 8. ekipa.

Jos sutra da vidim dali ima jos neka uplata i to je to...

Uplaticemo mi danas, racunajte na nas ako nije frka posto dolazimo 100%, danas nam sponzor daje genge i danas uplacujemo, saljem ti sliku kasnije, ekipa iz Paracina, tag = Bff > Na Na Na. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...