Jump to content

Tradicionalni novogodisnji LAN CS 1.6 turnir u XL igraonici


gerga

Recommended Posts

Veliki pozdrav svima!

Nakon 2 uspesno organizovana novogodisnja turnira ove godine cemo pokusati da napravimo jos veci, bolji i ozbiljniji turnir. Slike igraonice mozete pogledati ovde

Igrace se na 20 racunara.

Konfig: AMD Athlon 64x2 4400, 2Gb RAM, Gforce 9600GT, monitori 22" widescreen.

Uplata po ekipi 3000 din. rok za uplatu 4. januar

Ziro racun: 220-58849-85

Primalac: SUR "X-alfa"

Svrha uplate: uplata za turnir

I nagrada 70% od uplata

II nagrada 30% od uplata

Sistem igranja:

16 ekipa ce biti rasporedjene u 4 grupe po 4 ekipe. Dve prvoplasirane ekipe idu u 1/4 finale. 1/4 finale se igra na jednu dobijenu mapu, a 1/2 finale i finale na 2 dobijene.

Mape koje ce se igrati:

de_dust2

de_inferno

de_nuke

de_train

de_tuscan

Pravila:

Nakon sto sve ekipe uplate biće izbacene satnice svih meceva kojih će se ekipe morati striktno pridrzavati. Ekipe su duzne da se pojave najmanje 30 minuta pre početka meca. Ekipa koja sedne imace 20 minuta pre početka meca da prikljuci opremu i da se zagreje. Ekipe će se morati striktno pridrzavati vremenskih ogranicenja. Kasnjenje će biti sankcionisano penal partijama, ili default winom, u korist protivnicke ekipe, ukoliko se ekipa ne pojavi u roku od 20 minuta nakom vremena predviđenog za pocetak meca.

Pravila o komunikaciji će biti kao i do sada na turnirima, i tih pravila će se svi morati pridrzavati. Igrac ne sme da komunicira sa ostatkom ekipe nakon što mu se upali fade to black. Od svih igraca se očekuje normalno i fer ponasanje. Krsenje će biti sankcionisano opomenama. Nakon 3 opomene ekipa automatski gubi mec.

Bindovanje cucnja na skrol neće biti dozvoljeno, i ekipa koja prekrsi to pravilo gubi mec. Silentrun je dozvoljen ukoliko se radi na tastaturi. Svaki igrac je obavezan da igra na 32 bita. Krsenje ovog pravila dovodi do gubljenja meča.

Jedan igrac će moći da igra iskljucivo za jednu ekipu, bez obzira kad njegova ekipa igra i da li je ispala.

Kontakti:

Vladimir

MSN i mail: salon.zabave.xl[at]live.com

tel: 069/1193997

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne hejtuj :P

ako budu velike pare u pitanju igram ako ne jbg onda GL

To je generalno problem na domacoj sceni.

Ekipe cekaju da vide ko ce da se prijavi, pa da se prijave ako fond bude zadovoljavajuc i ako se ne prijave ekipe od kojih ce sigurno izgubiti.

I zavrsi se na tome cekanju a turniri se masovno otkazuju.

Mi cemo turnir odrzati makar se prijavilo i samo 6 lokalnih ekipa.

Ovo je nama treca godina da se igra turnir oko nove godine i postala je tradicija.

Uvek bude dobro zezanje i mislim da je bitno ucestvovati, sticati iskustvo na turnirima a ne unapred trositi pare gledati koliki je fond ili odustati od prijave jer se prijavila neka nepobediva ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Moj brat djole se zezao kao i ja :)

GL za turom ja cu gledati da dodjem , ali ne da igram vec da posmatram ako mi nadjete neku rumunku .

Ako ne nadjete , dovescu je sam :)

Dodji bice mi drago da upoznam jos jednog coveka koji organizuje turnir.

Video sam tvoj post. Organizujes turnir u Piramidi u Novom Sadu ako se ne varam?

Link to comment
Share on other sites

idemoooo gori XL :D

Gerga se otvorio :P

GL sa turnirom ... dolazim 1000% ... ;)

trebalo bi da igram ako se dogovorimo ako ne onda cu doci da gledam ove Num botove ... i Predatore :P

Gde si bre Draguse :D

Drago mi je da dolazis i ove godine, a mozda dodjem i ja do Novog Sada kada bude ovaj turnir u Piramidi tamo jos nisam bio.

Ovaj put dovedi ekipu obavezno, bar neki MIX.

Link to comment
Share on other sites

Gde si bre Draguse :D

Drago mi je da dolazis i ove godine, a mozda dodjem i ja do Novog Sada kada bude ovaj turnir u Piramidi tamo jos nisam bio.

Ovaj put dovedi ekipu obavezno, bar neki MIX.

ja i Alle smo pricali da skupimo o5 [DM] ...

posto im fali deja ja cu da igram sa njima ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...