Jump to content

Tradicionalni novogodisnji LAN CS 1.6 turnir u XL igraonici


gerga

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neki update o ekipama, jel stoji i dalje ovaj turnir i tako to :)

Jos niko nije uplatio tako da nema update o ekipama. Prijava ima dosta ali dok ne uplate, te prijave pisi nas, dolazimo... nista ne znace.

Rok za uplatu je 5. januar. Turnir organizujem da bi samim ucesnicima i ljudima koji vole dobar i kvaliteten CS omogucio da uzivaju u njemu.

Tako da necu dopustiti da se kalkulise. Ko je uplatio? Koliko ekipa je uplatilo?? Ako su se slabe ekipe prijavile uplaticemo mi pa cemo da uzmemo pare...

Turnir ce se odrzati ako bude uplatilo 6 ekipa a toliko lokalnih ekipa ocekujem, za sada su sigurne 3. Tako da 5. januara ako bude prijavljeno 6 ekipa turnir ce se odrzati.

U tom slucaju celokupna uplata ide za prvo mesto 18000 dinara. Znaci ako zelite da igrate uplaticete ko god dosao i makar bilo i 6 ekipa jer ni 18000 nije malo.

U svakom slucaju ako uplatite a 5. januara kada bude ozvaniceno koliko ekipa je uplatilo ne zelite da dodjete odnosno ne budete zadovljni koliko cete zaraditi ako osvojite turnir uplata ce vam biti vracena.

Edited by gerga
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno da nema takvih.

Nema takvih koji su uplatili, ali ako racunamo ove sto pisu da dolaze 100% ima 10 ekipa.

A nece ni biti edita. Ko hoce da dodje i da igra uplatice.

Vec sam pisao gore da necu ostaviti mesta kalkulisanju.

Svi cekaju da vide ko je uplatio pa da onda uplate i oni ili da onda ne uplate ako se po njima prijavilo dosta jakih ekipa.

I onda se to svodi na otkazivanje turnira jer su svi cekali da ovaj ili onaj uplati ili ne uplati.

Tako da ce 5. jaunara biti objavljeno koliko je ekipa UPLATILO i koje su to ekipe. Pa ko hoce da igra neka uplati.

I ponovicu, da bi se odrzao turnir potrebno je da uplati bar 6 ekipa, ako se manje ekipa prijavi uplate ce biti vracene.

U slucaju da se prijavi taj minimalan broj 6 ekipa sve uplate idu za prvo mesto 6 x 3000 din = 18000 din.

Ovaj sistem nagrada ce vaziti za uplate od 6 do 12 ekipa, a od 12 do 16 ekipa 70% za I mesto 30% za II mesto, znaci fond za nagrade je 100% od uplate.

Link to comment
Share on other sites

uglavnom znam da 100% dolaze 3 ekipe iz Novog Sada. Ako si rekao da ce biti isto tako sigurno i 3 ekipe iz Vrsca znaci turnira ce biti...

a fora, sta cete raditi ako se prijavi neparan broj ekipa ?

Ti rece da si video dosta turnira u nekom drugom topicu, a postavljas nevidjeno glupo pitanje.

Edited by Snd

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

Ti rece da si video dosta turnira u nekom drugom topicu, a postavljas nevidjeno glupo pitanje.

ako napise koliko je ekipa prijavilo ucesce (ili uplatilo) da mogu ostali da vide koliko je slotova ostalo,

jer ako uplati 13 ekipa sta ce oni da vijaju jos jednu po Vrscu... ? Ne postavljam glupo pitanje nego

sam rekao da je glupo sto se ne edituju ekipe koje ce igrati.

Link to comment
Share on other sites

ako napise koliko je ekipa prijavilo ucesce (ili uplatilo) da mogu ostali da vide koliko je slotova ostalo,

jer ako uplati 13 ekipa sta ce oni da vijaju jos jednu po Vrscu... ? Ne postavljam glupo pitanje nego

sam rekao da je glupo sto se ne edituju ekipe koje ce igrati.

Napisao sam da nije niko uplatio.

Nemoj ti da se brines sta ce biti ako bude neparan broj ekipa to nije nikakav problem.

Nego uplatite vi iz Novog Sada. Ne znam koje tri ekipe racunas jer stvarno ne vodim evidenciju o tome "dolazimo sigurno, pisi nas..." Prota se najavio za njega znam da je ekipa iz Novog Sada.

Ako si ti siguran da ima 3 ekipe iz Novog Sada ja ti kazem da u Vrscu ima 3 sigurne ekipe znaci igramo. Kada se i ako se popune slotovi tj. ako se prijavi i uplati 16 ekipa to ce se znati ne lupaj glavu bez razloga.

Uplati i ne brini, vidimo se 9. GL HF

Link to comment
Share on other sites

U vrscu postoji jaka CS sekta okupljena oko XL igraonice . Turnir ce se odrzati sigurno . Poenta je da se i izvan Vrsca prijave ekipe ako zele . Siguran sam da ce pored Vrscanki biti dobro zezanje tamo .

Odrzace se sigurno samo je pitanje koliki ce biti odziv ekipa.

Vrsac je mali grad ovo je jedini LAN turnir koji evo pokusavam uspesno da organizujem treci put i pretvorim ga u izvesnu tradiciju.

Da upravu si ti ZOOM ima dosta ekipa u Vrscu svi igraju neke online meceve i turnire spremaju se i vezbaju ovo im je prilika da se dokazu u LAN igri,

nadam se da ce biti vise od 3 ocekivane ekipe iz Vrsca, da cete se i ti i tvoj brat, a moj dobar prijatelj Mladja prijaviti.

Link to comment
Share on other sites

Dolaze durGARI 100%, dolazi DPS.matrix koliko znam pricao sam sa bossom rekao je da ce ici, i klinci EPT ne znam koji im je sad tag uglavno mali deda,baba,njami i sta ja znam ko tamo igra... Ako dolazi i prota to je onda 4 ekipe, super :)

bice ekipa opusti se

Edited by deepinside kojaN1

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...