Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Pa niko nije planirao da baca bombe i menja svet sad, ovo je samo ventil koji je potreban nakon gomile unistenog vremena od strane mombrila...Rusi su retardi i to je takodje pravilo a ne izuzetak, i ja samo postujem o njima da bih jos jednom izrazio fascinaciju procentom degena u jednom narodu, to do sada nisam sreo majke mi...i to je sve

Znaš kako, meni je ovo prilično loš način razmišljanja.

Pod jedan, čisto sumnjam da su, procentualno gledano, Rusi veći idioti od bilo kog drugog naroda, činjenica je samo da procentualno mnogo više Rusa igra dotu od drugih naroda. Isto kao što lolaši kukaju na Brazilce, fazon. Tako da, zauzimanjem takvog stava ne dobijaš ništa. Idiota ima svuda i ne znaju za nacionalnost. Definivno sam, posle Rusa, najviše idiota u doti video kod Srba.

Pod dva, sam kažeš da uništavaš gomilu vremena i eto, da pustiš ventil. Pa da li ti čuješ sebe, šta bi dozvoljavao sebi tako nešto? Mislim, ima li logike da dozvoljavaš sebi tako nešto? Nije ni čudo što onda vrištiš na sav glas.

Da se razumemo, nisam ni ja Dalaj Lama, i apsolutno znam da popizdim, no doduše dosta retko u poslednje vreme.

Stvar je začuđujuće prosta, a to je da znaš s kime ležeš u krevet, i šta je jedino normalno da očekuješ zauzvrat.

Ako ti stvarno osećaš da bacaš ogromnu količinu vremena, na šta je sasvim opravdana reakcija da ispizdiš, ili menjaj rezon ili prestani da igraš. Ili nastavi da pizdiš i sjebavaš sebi dane.

Pub je tu da primarno vežbaš sebe a ne da igraš kvalitetnu Dotu. Što se mene tiče, danas sa ovom pameću, apsolutno mi je oke i da izgubimo i budemo razjebani dokle god sam ja lepo odigrao i bio zadovoljan svojim učinkom. Ne vidim kako imam prava da zapravo očekujem išta više od toga. Tek kad sednem sa svojim drugarima da pikamo, dozvoljavam sebi da menjam ovu filozofiju.

Isto kao što neću da pizdim ako igram basket s random ljudima ali ću da se derem i vrištim kad igram s svojima (s tim što ništa od toga nije agresivno u svojoj biti, i niko se nikad ne nadrka, samo se svi napalimo).

Edited by Mr. Nobody
  • Upvote (+1) 1

:-)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, batice, otići ću da proverim dioptriju. Uz malo sreće, i ja ću da uvidim tu veliku istinu koju si ti gradio na tako intimnom nivou sa rusima i potvrdio u doti!

On a serious note, nemam ja nikakav problem sa generalizacijama "rusi su degeni" itd., sve je to oke i zna se šta to znači u kolokvijalnom govoru, no ako on na tome racionalizuje svoje pizdenje, to neće da izađe na dobro.

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

O RUtardima u doti,ortak koji mi je dao key za dota2,tad mi je nagovestio,videces,Rusi.Ja sam bio u fazonu,ma daj to igra masa ljudi,debila ima na sve strane.U staroj doti jedini problem sa Rusima je bio taj da su lagovali i dobijali dcove.I onda sam krenuo da igram i stvarno prednjace po pitanju debilizma.Mozda zato sto ih ima dosta.Ali nesto vracam film unazad i ogromna vecina su bili kreteni.Ono,najkvalitetnija vrsta,iz najboljih garena dana.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Vlado druze, ako tako emotivno dozivljavas pub jebeni, onda ga bolje nemoj ni igrati.

Znaš kako, meni je ovo prilično loš način razmišljanja.

Pod jedan, čisto sumnjam da su, procentualno gledano, Rusi veći idioti od bilo kog drugog naroda, činjenica je samo da procentualno mnogo više Rusa igra dotu od drugih naroda. Isto kao što lolaši kukaju na Brazilce, fazon. Tako da, zauzimanjem takvog stava ne dobijaš ništa. Idiota ima svuda i ne znaju za nacionalnost. Definivno sam, posle Rusa, najviše idiota u doti video kod Srba.

Pod dva, sam kažeš da uništavaš gomilu vremena i eto, da pustiš ventil. Pa da li ti čuješ sebe, šta bi dozvoljavao sebi tako nešto? Mislim, ima li logike da dozvoljavaš sebi tako nešto? Nije ni čudo što onda vrištiš na sav glas.

Da se razumemo, nisam ni ja Dalaj Lama, i apsolutno znam da popizdim, no doduše dosta retko u poslednje vreme.

Stvar je začuđujuće prosta, a to je da znaš s kime ležeš u krevet, i šta je jedino normalno da očekuješ zauzvrat.

Ako ti stvarno osećaš da bacaš ogromnu količinu vremena, na šta je sasvim opravdana reakcija da ispizdiš, ili menjaj rezon ili prestani da igraš. Ili nastavi da pizdiš i sjebavaš sebi dane.

Pub je tu da primarno vežbaš sebe a ne da igraš kvalitetnu Dotu. Što se mene tiče, danas sa ovom pameću, apsolutno mi je oke i da izgubimo i budemo razjebani dokle god sam ja lepo odigrao i bio zadovoljan svojim učinkom. Ne vidim kako imam prava da zapravo očekujem išta više od toga. Tek kad sednem sa svojim drugarima da pikamo, dozvoljavam sebi da menjam ovu filozofiju.

Isto kao što neću da pizdim ako igram basket s random ljudima ali ću da se derem i vrištim kad igram s svojima (s tim što ništa od toga nije agresivno u svojoj biti, i niko se nikad ne nadrka, samo se svi napalimo).

+1

Druze Vlado, ako glupavi pub dozivljavas toliko emotivno onda ga bolje nemoj ni igrati. Zamisli tek da igras nesto ozbiljno, da si pod stvarnim pritiskom, sta bi tek onda bilo...

A sto se tice puba kao puba, ma samo kad se setim u doti1, ne moze game bez livera da prodje. U doti2 je gotovo svaki game 5v5 do kraja, livovanje je jako retko(bar u mom slucaju) i meni je vec to ok za pub, a sto se tice retarda, kad meni upadnu samo mute i to onda postaje izazov da se pobedi, a kad protivnicima upadne onda uzivam u tome kako se svadjaju preko allchata i dodatno zakuvavam :)))

Edited by Malina
Link to comment
Share on other sites

Random partija solo queue-a...Random lik iz moje ekipe (carry picker) - odlicno igrao partiju, engleski na mestu i tako to...Naravno, kakav bi to covek bio kad ne bih prozivao malo ruske protivnike kada dobijaju teske batine.

Krenem sa standardnim "suka russkies" spamovanjem, tek taj random carry iz moje ekipe pita sta imam protiv rusa.On je jedan od njih.Rek'o nemam nista, samo su debili i ne volim da igram dotu sa njima.

Random ruja iz ekipe: "Ah to, to stoji, ali to su deca.I nas oni nerviraju, pa i mi pokusavamo da bezimo od njih.Namerno se tako joinuju i unistavaju partiju, samo je problem sto je to 90% rusa, tako da te razumem kad ispizdis".Naravno, na savrsenom engleskom.Sto je bio dodatan bonus, hardkor Staljinovac ne kuca na engleskom.Faith in Russkies je malo bilo restored tog dana.

Ali, opet, to je bio jedan Rus koji je bio super posle 35 partija koje su imale 70% retardiranih broskija.

Dota2 = ruski rulet. :tf:

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Pa niko nije planirao da baca bombe i menja svet sad, ovo je samo ventil koji je potreban nakon gomile unistenog vremena od strane mombrila...Rusi su retardi i to je takodje pravilo a ne izuzetak, i ja samo postujem o njima da bih jos jednom izrazio fascinaciju procentom degena u jednom narodu, to do sada nisam sreo majke mi...i to je sve

rusi jesu degeni,ti ako to ne vidis batice,slep si kod ociju :),meni iskreno nije trebala dota da bih to davno uvideo,ovo mi je samo ojacalo stav,nhf

bez komentara

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

@ mr. nobody i malina

ja ne znam kako vi dozivljavate to moje rantovanje za ruse, je l' vi mislite da nakon svake partije ja ispizidim, pa isplacem jedno 15 minuta, pa se onda secem ziletima, pa odem na trg republike na miran protest protiv ruskog naroda?

1.od 20 rusa u doti2, 19 su kompletni retardi, i to je jebena cinjenica

2.ovo za srbe iz moje perspektive uopste nije tacno, cak bih rekao da su u doti2 oni mahom dobri igraci, jedino sto imaju problema sa flejmom itd.

i dalje ne znam sto ste toliko preozbiljno doziveli moj rant pa sam cak i izazvao wot na tu temu, kao sto rekoh to je bio samo mali ventil kako im ne bih jebao sve po spisku svaki put tokom cele partije.

"zasto onda igras i unistavas vreme?" - zato sto je partija koja nije unistena od strane mongoloida koji ima neverovatnu dozu licne satisfakcije jer je SVESNO unistio partiju devetorici igraca poprilicno zanimljiva i smatram to solidno ispunjenim delom slobodnog vremena.

napali ste me kao da sam ja ovde retard sto nakon sto rus kaze 'solo mid', pogine u drugom minutu, pa u trecem, a onda izadje, a onda ja dodjem i kazem 'rusi su retardi, drugari'. to je moj jedini ventil sto se tice ovog naroda koji je rak dote 2 i ako vam se ne svidja da s vremena na vreme procitate 'rusi su retardi' vi me ignorujte

@alfa

k

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

skontao sam naravno, to je pub i trebalo bi da menjam citav pristup igri na pubu kako ne bi dolazilo do ovakvih 'izliva besa'. ali situacija se potpuno menja kada to prestane da bude 'to je pub, navikni se' na 'to su rusi, navikni se' onda to potpuno menja citavu situaciju

i kao sto rekoh, previse ekstremno dozivljavas izraz 'ventil'. nemam ja potrebu da ispisem to kako ne bih nesto polomio i slicno. mozda je i moja krivica sto sam tako napisao, dozivi to vise kao konstataciju, jer tu nema nekog besa koji ja imam potrebu da praznim, vec je u pitanju, kao sto sam takodje napisao izrazavanje fascinacije procentom debila u nekom narodu, bas tako, izrazavanje fascinacije. a ti meni mozes da kazes 'ali nije problem do rusa, svuda ima podjednako debila blabla' i tu bi ova diskusija prestala. cak i da ignorisem ovo sto je pesma rekao u poslednjem postu (iako delim misljenje o svemu tome takodje) opet mogu da se ogranicim na onlajn gejming i da kazem da braca rusi ocigledno imaju dubok problem sa onlajn gejmingom u smislu da dozivljavaju poprilicno bolesno zadovoljstvo u namernom negovorenju engleskog jezika i npr. gubljenjem sopstvenog vremena kako bi namerno fidovali 15 minuta i izasli (ovde ne govorim o onom fidovanju gde su oni jednostavno retardirani i ocajni igraci, vec o 'i feed' na samom pocetku koje napisu i to i urade). dakle oni svesno trose svoje vreme da bi tamo 9 nekih 'cyka' imalo ocajnu partiju i da bi se iznervirali. onda dodjemo do toga 'ali to ne rade samo rusi' i opet dodjemo do odgovora '98% takvih likova su rusi' i to je moja poenta

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Stvar je sto vi ne kapirate, da dosta Rusa spika normalno Engleski i da kad igrate s' njima ni ne skontate da su Rusi. Kad bi se oni uzeli u obzir vas procenat "retardiranih Rusa" bi se drasticno samanjio. A i ono kontam da vi svaki non-english smatrate Ruskim i da u taj kos svrstavate Bog te pit'o sta sve ne. Koliko mi se puta desi da spikam sa drugarom na Srpskom i da mi tim mejt jebe mater i misli da sam "glupavi Rus"...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...