Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Zlda brate moj nemoj da brines, bolje je tebi u low prior games zbog tvoje livovanje, odgovaraju ti botove    :tf2:

 

I da, ne mozes ti da pises ingame nista jer si dozivotno mutiran, pa trn ti sad zakljuci dal zlda ne rejdzuje  [poke]

 

JE BI

Edited by toranj-
  • Downvote (-1) 8
Link to comment
Share on other sites

veliki pro rank! 

 

trenutno na 4600, al kad sam bio i na 3800, ista je prica bila. 

 

kao sto rece nikita, nisam mislio na skill, nego to da smo mi egoisticni kompleksasi, koji su uvek upravu i uvek znaju sta i kako treba u doti (a i sire). nisam sreo nekog normalnog, raspolozenog igraca sa ovih prostora. ako je dobar igrac, onda preuzima ulogu kapitena odma i svima prica sta da rade, koji item da prave, a kad zaginu, krivi su svi ostali retardi u njegovom timu. ako je los igrac, onda ce da ti jebe mater ili trazi broj telefona da se nadjete na fer.. uglavnom, da nas ima kao rusa, bilo bismo najgroznija nacija na doti, u to mogu da se kladim :D

Pa jesi balkanac il nisi

Link to comment
Share on other sites

+ za Mitcha

 

Udjem u gejm sa jednim nasim likom i nekim bosancem, nas lik supportuje ovog sa shakerom dok ovaj igra voida. Lik baci fissure i zablokira sa druge strane i tu krenu da se pljuju narednih 10 minuta klasicnim balija/cetnik forama. Gubimo early/mid game oni ne prestaju, pri kraju dobijemo par fightova i povedemo, oni se odjednom izmirise i pocnu da se izvinjavaju jedan drugom, cak su se i dodali u friend listu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...