Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Imam gemove za rikija-kills under smoke, bh-track kills, i za axe-a neki ne znam, a u tinkbota sam stavio gem koliko je kurira kupljeno. :D imam 50 recepata za iteme, common i unc.. Ako neko bude hteo. :D inace moj najbolji rosh sa random likovima je 14lvl. A kad sam se spojio sa nekim srbendama na gildu, stigli do 6og.. Tuga.. I da, izgleda da ne radi onaj search sa passom da se spojite vas 10... Pokusavali al nece, mozda je bio bag u patchu, nadam se da ce ga ispraviti.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Napravim 5 win streak... udjem u 6ti gejm... provalim 3 lika koja se slicno zovu na ruskom naravno.. i u fazonu sam .. FML.. napisem "Nice, 3men russian premade".. i 4ti lik koji se ne zove slicno napise.. "Four )". Spremio sam se dizgubimo jako posto sam uzeo earth spirita... i fazon.. polomimo ih, rusi izdominiraju !

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ortak i ja udjemo u gejm, 3 rusa. Neki uzas nikovi sa kaps lokom, isto smo se spremili da izgubimo.
Stvari krenu da se zakuvavaju, na kraju nas dvojica ispadosmo najgori. Partija ekstra, slican skor i odjednom nas rus Dzuger resi da sabije igru. Nikada nisam video da neko toliko dobro igra tog heroja, imao je 23-3 na kraju. Neverovatno sta im je radio a sa druge strane nisu bili nubovi, dobro su igrali .
Naravno ni rec nije napisao na engleskom, cak ni kada smo napisali "Jugg, commended, WP really"

Uglavnom, kad god zapadnu Rusi, ne posustanem, setim se pro jugg [:D]    (sansa da udjem u gejm sa rusom koji ce tako odigrati opet jednake su kao i da mi ispadne arcana)
 

Link to comment
Share on other sites

Imam gemove za rikija-kills under smoke, bh-track kills, i za axe-a neki ne znam, a u tinkbota sam stavio gem koliko je kurira kupljeno. :D imam 50 recepata za iteme, common i unc.. Ako neko bude hteo. :D inace moj najbolji rosh sa random likovima je 14lvl. A kad sam se spojio sa nekim srbendama na gildu, stigli do 6og.. Tuga.. I da, izgleda da ne radi onaj search sa passom da se spojite vas 10... Pokusavali al nece, mozda je bio bag u patchu, nadam se da ce ga ispraviti.

Ima li taj gem za axeov ulti?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...